Людина Павук зламав таймлайн MARVEL?

spider-man_homecoming

Схоже, що фільм «Людина Павук: Повернення додому» зруйнував весь тайм лайн кіновсесвіту MARVEL. І знадобилось йому для цього кілька секунд екранного часу, коли екран кінотеатру застелив чорний фон із написом: вісім років потому.

Нагадаємо (для тих хто вже сходив на фільм), що ці «вісім років потому», це вісім років опісля першого фільму «Месники». Це зрозуміло із того, що Едріан Тумс (Стерв’ятник у виконанні Майкла Кітона) розбирався із залишками броні та технологій Чітаурі (що й були у першому спільному фільмі кіновсесвіту). Тож почався фільм «Людина Павук: Повернення Додому» опісля «Битви за Нью-Йорк». А події у фільмі «Месники» відбуваються того ж року, коли фільм вийшов на екрани. А тобто у 2012 році.

1

Якщо поглянете на картинку вище, вона показує елементарний зв’язок між фільмами. Тож, ніби то, зрозуміло, що події у фільмі «Месники» відбуваються в 2012-му, через чотири роки після подій фільму «Залізна Людина», що вийшов у 2008-му році. Тож склалось враження, що події фільмів відбувають в нашому, реальному часі. Воно й зрозуміло, так і фільми, при виході в кінотеатрах, здаються актуальнішими.

Але тут виходить фільм «Людина Павук: Повернення Додому», події котрого відбуваються вже за один день (на наступний же день!!!) після фільму «Перший Месник: Протистояння» (або, як я б його переклав, бо це оригінал – «Капітан Америка: Громадянська Війна»). Власне, ця «Громадянська Війна», згідно тайм лайну, відбулась в 2016-му році. Але тепер, ми маємо змиритись із тим, що, або ж події і Громадянської Війни і Людини Павука відбулись у 2020 році, або ж із тим, що події Залізної Людини відбулись десь в 2004-му, а події Месників у 2008-му році.

2

Офіційний ТаймЛайн кіновсесвіту MARVEL.

Багато цифр. Але щоб зрозуміти, наскільки ця ситуація курйозна, можна поглянути на офійно заявлений тайм лайн кіновсесвіту MARVEL, згідно якому події фільмів «Залізна Людина 2», «Тор», «Неймовірний Халк» та закінчення фільму «Перший Месник» (Капітан Америка) відбулись протягом одного тижня. В MARVEL цей тиждень назвали «Великим тижнем Ніка Фьюрі». А події фільму «Залізна Людина» (згідно цього) відбулись в 2010-му.

Події ж фільму «Вартові Галактики» відбулись в 2014 році. Це чудово видно на початку фільму, де вказана різниця між подіями. Тобто опісля 1996-го року (початок фільму), за написом на екрані, пройшло 26 років. Ніби то все терпимо. Але тепер я поясню, чому згадав тут «Вартових». Згідно заяві Кевіна Файгі, події «Війни Безкінечності» відбуватимуться через чотири (ЧОТИРИ) роки опісля Вартових Галактики, зрозуміло, що у 2018-му році. То ж, як бачите, події фільму «Людина Павук: Повернення Додому» відбуваються пізніше, ніж «Війна Безкінечності»?

Ось де й криється диявол. В деталях. А чи не забагато спойлерів для фільмів за один мільярд доларів, якщо у фільмі про Людину Павука ми побачили і живого Тоні Старка, і повністю цілісіньку Землю? Звичайно, це жарт, адже спойлерів ніяких не було. Натомість була велика неуважність, та необережність творців із використанням дат. Адже всієї цієї ситуації можна було б уникнути, просто написавши «кілька років потому».

Жарти – жартами, але у фільму «Людина Павук: Повернення Додому» є доказ того, що події відбуваються у 2017 році, коли Пітер продивляється досьє одного із третьорядних персонажів, там вказано, що йому 33 роки, а народився він в 1984-му. Проведіть свої математичні розрахунки. 2017? Взагалі, це нагадує ситуацію, як в «Громадянській Війні» в газетах часто з’являється поточний рік – 2016-й – а далі Віжн згадує момент, котрий, за його словами, відбувся 8 років тому. Тоді Тоні зізнався, що він Залізна Людина. Тобто фільм «Залізна Людина» має місце таки в 2008-му, а не в 2010-му, за офіційним тайм лайном MARVEL?

kevin-feige-spider-man-control

Тож така от ситуація. Кевін Файгі не раз заявляв, що не хоче прив’язувати фільми до конкретних дат. От лише він продовжує це робити. Тож можете посміятись, або скористатись його порадою рахувати фільми системою «плюс мінус два роки». Тоді все має сходитись. Приблизно. Плюс мінус.

Схожі записи