Месники: Війна Нескінченності – проривні касові збори

avengers-infinity-war-box-office-money

Свіжу інформацію про касові збори фільму “Месники: Війна Нескінченності” читайте за ЦИМ посиланням.

Якщо ви хочете ознайомитись із нашими «очікуваннями» щодо касових зборів «Війни Нескінченності», тоді вам за ЦИМ посиланням. Також можете поглянути на стару таблицю касових зборів фільмів MARVEL до виходу стрічки “Месники: Війна Нескінченності” – вам СЮДИ. А зараз ми виписуватимемо олівцем офіційні цифри.

Перше, що варто сказати: фільм «Месники: Війна Нескінченності» поставив рекорд стартовийх касових зборів у перший уік-енд. Раніше той же рекорд поставили перші «Месники» 2012 року. Тоді їх красиво обігнав сьомий епізод «Зоряних Воєн». Власне, останній рекорд становив 249.9 млн.доларів у перший уік-енд. А тепер рекорд офіційно належить фільмові «Месники: Війна Нескінченності». Касові збори стрічки склали 257,698 мільйонів доларів.

Далі офіційні цифри станом на перше травня 2018 року.

На даний момент, згідно офіційних джерел, касові збори фільму «Месники: Війна Нескінченності» складають 640,5 млн доларів. Якщо поглянути трішки більше глибоко, тоді можна сказати, що фільм вже зібрав 257,7 млн доларів у США та 382,8 млн доларів у світі. Також зауважу, що фільм ще навіть не стартував у прокаті багатьох країн. В декотрих прокат щойно почався. В декотрих були передпокази.

До речі, таким чином «Месники: Війна Нескінченності» поставили ще один рекорд в царині касових зборів. Власне, зараз треті «Месники» це фільм із рейтингом PG-13 (в нашій інтерпретації 12+, якщо наші «оцінювачі» згідні), котрий найшвидше в історії досягнув відрізків 150, 200 та 250 млн доларів.

Підведемо підсумки. Месники зібрали у світі, станом на перше травня, 640,521 мільйон доларів. 257,698 млн доларів у США та 382,823 млн доларів у решті світу. Також фільм “Месники: Війна Нескінченності” поставив кілька рекордів, в тому числі й категорії “стартові касові збори“, якщо дозволите так висловитись.

Ну і на завершення, від себе, скажу, що касові збори фільму «Месники: Війна Нескінченності» за одні вихідні практично (офіційно) догнали повні касові збори «Ліги Справедливості» за ВЕСЬ час прокату. З цього можете робити висновки і про фінансову орієнтацію картини, і про успішність самої «Ліги», про касові збори котрої можете почитати за ЦИМ посиланням.

Схожі записи