Найкрутіші касові збори? / Месники: Війна Нескінченності

avengers-infinitywar-thanos-money-700x309

Різноманітні портали вже встигли розкричатись на весь інтернет, що фільм «Месники: Війна Нескінченності» зібрав мільярд доларів у прокаті. І все ніби то нормально, от тільки я, провіряючи інформацію, тоді майже постійно помічав, що офіційні джерела (зокрема Mojo а також такі авторитетні портали як Variety, Deadline, Collider та файна кучка інших) тоді показували мені трохи інші цифри. Власне, так, я все одно трохи запізнився. Втім, не люблю називати офіційними цифри, коли вони насправді зовсім не офіційні. Навіть якщо ці «цифри» всього лише невелике питання часу. Але досить «лити воду», перейдемо до офіційних даних щодо касових зборів картини. Ну і, так як я й не говорив, що наводитиму «сухі цифри», трішки поспекулюємо.

Для початку варто сказати, що згідно офіційних джерел, світові касові збори фільму «Месники: Війна Нескінченності» на даний момент (8 травня) складають 1,167,710,610$. Для зручності, виведу їх у підзаголовок.

Світові касові збори фільму «Месники: Війна Нескінченності» станом на 7 травня: 1,167,710,610$.

Власне, я вже говорив про те, як змінились пріоритети касових зборів у США та за межами країни за останні роки. Детальніше можете почитати за ЦИМ посиланням. Власне, збори в США склали 38,8%, а в решті світу 61,2%. Якщо вас цікавлять чіткіші цифри, то це 453,1 млн. доларів у США та 714,4 млн. доларів у решті світу.

А тепер трішки поговоримо.

Я вже писав про певні рекорди касових зборів стрічки «Месники: Війна Нескінченності» у перші вихідні. Детальніше ТУТ. Власне тепер фільм побив рекорд найшвидшого досягання планки в 1 мільярд доларів а також найпотужніший у плані касових зборів другий уік-енд (ці вихідні).

«Месники: Війна Нескінченності» став 34-м фільмом, котрий сягнув відмітки у мільярд доларів касових зборів.

За касовими зборами «Війна Нескінченності» вже посіла 5-те місце в списку найкасовіших картин MARVEL (за світовими касовими зборами, за касовими зборами у США – 4 місце), хоча прокат не лише «ще не закінчився», а й тільки-но почався у багатьох країнах. Нагадаю, що це МИ змогли подивитись «Війну Нескінченності» 26 квітня, в багатьох країнах картина стартувала у прокаті 3 та 4 травня. А реліз у Китаї (одній із найбільших прокатних площадок, що закономірно) взагалі досі не відбувся. В них прем’єра запланована на 11 травня поточного року. Тобто гучні цифри все ще попереду.

Інформація взята із наступних джерел: IMDB, Mojo, Hollywood Reporter, Variety, Collider, Deadline.

Схожі записи