Трейлер 2 сезону серіалу “Люк Кейдж”

ulhwl1l

Нарешті з’явився трейлер другого сезону серіалу “Люк Кейдж” і, як на мене, він дуже крутий! Аби не втомлювати вас, одразу переходимо до відео під цим абзацом. Якщо вам цікаво, то певні моменти я спробую прояснити під самим трейлером. Якщо, звичайно, цікаво.

Щодо деталей трейлеру. Якщо ви вже подивились, то побачили, що Місті Найт отримає свій канонічний “біо-технічний протез”. Якими властивостями він володітиме – не відомо. Я поставлю на звичайну суперсилу. Такий собі “Зимовий Солдат” на мінімалках вийде. Хоча в коміксах властивості протезу часто змінювались.

Якщо хтось ще не здогадався, що це за новий лиходій із суперсилою та невразливістю, то знайте – це, очевидно, Щитомордник. Ні, не поспішайте кидати в мене гнилі помідори. В коміксах було кілька Щитомордників. Власне в першому сезоні ми бачили Корнелла Стоукса, а в другому це буде, вочевидь, Берчелл Клеменс. Взагалі, із здібностями тут все трохи заплутано. Тому що здібностями рівня Люка Кейджа, в принципі, мав би володіти саме Корнелл. Заглиблюватись в історію розвитку персонажа посеред публікації трейлеру я не буду. Тому просто скажу, що можу помилитись, але тим не менш новий антагоніст має багато спільних рис (візуальних) із коміксовим прототипом (наприклад капелюх).

Нагадаю також, що другий сезон серіалу “Люк Кейдж” вийде, вже традиційно, одним залпом на стримінговому сервісі Netflix. Відбудеться це 22 червня потомного року.

Схожі записи