Скрулли у фільмі “Месники 4”?

captain-marvel-and-the-skrulls

Зараз, коли нам залишається ще цілий рік чекати на розв’язку сюжету фільму «Месники: Війна Нескінченності», інтернет почав повниться чутками про те, що ж чекає нас в 4 частині пригод команди Месників.

Чутку «тиражує» портал MCU Cosmic, стверджуючи, що четверта частина задіє в сюжеті Скруллів. Грунтується це на зйомках, які проходили в локації Токіо, де мається на увазі, що Соколине Око (вже під амплуа Роніна) веде полювання на учасників банди Якудза. Саме вони і опиняться прибульцями-перевертнями Скруллами. Таким чином, якщо спробувати розібратись в цій конспірології, то ці ходи зв’яжуть події фільмів «Капітана Марвел» і «Месники 4». Нагадаємо, що саме Скрулли стануть лиходіями в сольнику Керол Денверс.

Сюди ж приплітають сцену після титрів фільму «Месники: Війна Нескінченності». Мається на увазі, що Нік Ф’юрі викликав Капітана Марвел, думаючи, що на Землю знову вторглися Скрулли. Іншими словами, фінал фільму про Капітана Марвел повинен підвести до того, що вона покине Землю і залишить Ніку пейджер для зв’язку на випадок того, якщо Скрулли повернуться на її рідну планету. Вже абсолютно звично, деякі фанати почали висувати теорії (гіпотези!) про те, що частина героїв вже замінили на прибульців. Правда, з огляду на те положення, в якому опинилися герої Землі в фіналі Війни Нескінченності, введення цієї лінії відразу значно перевантажить сюжет і зробить ситуацію ще більш негативною.

Всі ці «гадання на бабусиних панталонах» розвіються лише в наступному році, коли фільм «Месники 4» режисерів Джона та Ентоні Руссо вийде у широкий прокат.

Нагадаю, це НЕ СПОЙЛЕРИ до фільму «Месники 4», це лише чутки. Також я намагався уникати спойлерів до фільму «Месники: Війна Нескінченності» (окрім сцени після титрів). Може хтось ще не бачив. Свої думки щодо продовження сюжету “Війни Нескінченності” ви можете написати в коментарях публікації на Facebook (знаю, що багато людей переходять саме звідти). Сторінку, як правило, адмініструю я, хоча й не завжди. Знаю також, що є люди, котрі уважно читають мої публікації, дають про себе знати в коментарях і всяке таке, тому дякую вам, а десь там може зпишемось, якщо хтось залишить якусь цікаву (для обговорення) ідею щодо сюжету 4-х Месників.

Схожі записи