Marvel планує нову кінофраншизу?

marvel-logo-with-star-lord-jean-grey-the-wasp-and-spider-man-850x500

Керівник Disney Боб Айгер в розмові з The Hollywood Reporter обмовився про те, що в майбутньому нас можуть чекати інші франшизи за мотивами коміксів Marvel, тобто Месники можуть перестати бути флагманом компанії, або можуть почати ділити це звання в кіновсесвіті з іншими:

«Ми вже влаштовували нашу регулярну зустріч з командою Marvel, де ми робили начерки плану наших кінокоміксів на наступну декаду. Я вважаю, що ми спробуємо зробити те, що я називаю нової франшизою «не Месників». Хоча, звичайно я не маю на увазі, що ви більше не побачите кіно про Месників, просто ми поки не зробили жодного анонсу про те, що буде далі.»

Природно, Айгер не стане відмовлятися від франшизи, останній фільм якої приніс більше мільярда доларів менш ніж за 2 тижні прокату. А ось про те, що нас чекає далі – це вже цікаво. Відомо, що зараз знаходиться в розробці третій фільм серії «Вартові Галактики» і сиквел пригод Людини-Павука, а також подає ознаки життя сольний фільм про Чорноу Вдову, сиквел «Доктора Стренджа» та анонсований фільм про Вічних.

landscape-1524559449-eternals-marvel

Але навряд чи щось з цього потягне на звання, рівне Месникам (хіба що Вічні, але і тут постає питання, як його позиціонуватимуть). Кілька років тому поруч могли стати Нелюди, але зараз про них навіть згадувати якось соромно. Звичайно, якщо угода Marvel і FOX таки відбудеться (якщо ви не в курсі, то угода поки номінальна, адже Comcast на дозволяють її завершити посилаючись на антимонопольний комітет), то в колоді у MCU з’явиться Фантастична Четвірка і Люди-Ікс. Ось тут розмова вже буде зовсім іншою. Проте, плани у студії вже є.

А поки ми просто будемо чекати справжніх анонсів і четвертий фільм про Месників. А персонажі яких коміксів Marvel, на ваш погляд, можуть стати такими ж вагомими в світі кіно, як і Месники?

Схожі записи