Саймон Пегг хоче зіграти Капітана Британію

simon-pegg-captain-britain

Актор Саймон Пегг, найбільш відомий за своїми ролями у трилогії «Кров та Морозиво» («Зомбі на ім’я Шон», «Круті Фараони», «Кінець Світу») та у свіженьких стрічках серії «Стар Трек» висловив бажання зіграти супергероя під іменем Капітан Британія. Власне, не зовсім так, але сенс я передав досить чітко. На запитання про можливу роль у супергеройському фільмі Саймон відповів так:

«Ну був такий супергерой у MarvelКапітан Британія. Я його обожнював в дитинстві, тому що це був британський член супергеройської спільноти. У мене навіть його маска була. Але я боюся, що вже застарий для такої ролі, але все ж. Якщо раптом почнуть знімати фільм про Капітана, їм знадобиться британський актор. Так що…»

Права на використання цього персонажа знаходять в руках Marvel Studios, але він поки не з’являвся ні в кіно, ні в телесеріалах. У минулому році Кевін Файгі вже обмовився щодо появи Капітана Британії. Керівник студії сказав, що вони розмірковують щодо появи цього героя, тому що багато акторів цікавляться можливістю зіграти його. На екранах вже можна було побачити сестру супергероя – Псайлок у виконанні Олівії Манн у фільмі з промовистою назвою «Люди-Ікс: Апокаліпсис».

Схожі записи