Джаред Лето розповідає про “свого” Джокера

jared-leto-variety

До та опісля виходу фільму «Загін Самогубців», Джаред Лето, виконавець ролі Джокера у кіновсесвіті DC давав досить багато інтерв’ю, в котрих розповідав деталі того, як він вживався в роль Джокера, як із неї виходив та що ця роль для нього означає.

Попереджаю, я не порівнюватиму Джокера Лето із іншими Джокерами на великих чи малих екранах, не порівнюватиму як готувався до ролі Хіт Леджер чи як вжився в роль божевільного клоуна Джек Ніколсон. Це просто набір фактів та чуток зі слів самого Джареда. Трішки особистої думки про фільм, традиційно, в кінці статті.

Незважаючи на те, що «Загін самогубців» – фільм з високим бюджетом і достатком комп’ютерної графіки, актор і в цьому випадку не відійшов від своїх принципів і підійшов до створення образу одного з найжахливіших лиходіїв коміксів DC з усією ретельністю і натхненням. За словами самого Лето, він настільки вжився в образ, що довгий час навіть з’являвся на публіці виключно з пофарбованими в зелений колір волоссям.

jared_leto_green_haired

В одному із інтерв’ю перед виходом фільму «Загін Самогубців» Джаред також не забув пожартувати над Хітом Леджером:

«Було знято так багато сцен, і більшість з тих, де з’являвся Джокер, в результаті були вирізані з фінальної версії «Загону самогубців». Я спочатку знав, що так буде: на знімальному майданчику ми багато експериментували, досліджували своїх персонажів. Сподіваюся, що ці сцени в результаті будуть оприлюднені, тому що їх вистачить на цілий фільм про Джокера – якщо такий вийде, думаю, чимало матеріалу буде взято з віддалених сцен «Загону»! Звичайно, ви точно їх побачите, якщо найближчим часом я помру. Це, напевно, буде єдиною хорошою новиною для мене в разі летального результату. Адже Оскара я вже маю.»

До речі із знімального майданчику долинали чутки, що, аби вжитись в роль, Джаред Лето надсилав іншим акторам жахаючі листи та посилки. Так він прислав Марго Робі, акторці, котра виконувала роль Харлі Квін, листа із мертвою мишою. Також була чутка, що комусь він надіслав голову свині, але мені чомусь в це не дуже віриться. Хоча, хтозна.

Режисер Девій Ейр (сьогодні відсторонений від режисерського крісла, детальніше читайте за ЦИМ посиланням) говорив, що Джаред посилав йому голосові повідомлення із сміхом Джокера, на котрих сам же й говорив: «Так! Я знайшов його!». Сам Джаред прокоментував це так:

«Я й забув уже про це. Так, я йому багато дзвонив і відправляв голосові повідомлення, але не тільки зі сміхом, а взагалі з голосом Джокера. Це було важливо, тому що Джокер – яскравий персонаж, і всі його зовнішні характеристики дуже важливі, а сміх – взагалі одна з найважливіших. Безліч експериментів, безліч промахів – і я вирулив саме на той сміх, який здатний розповісти глядачеві щось про персонажа.»

Сміх Джокера Лето можете оцінити нижче.

На запитання, чому Джаред захотів зіграти Джокера він відповів:

«Це ж одна з самих класних ролей в кіно взагалі! Нечасто видається можливість з’явитися в такому несподіваному амплуа. Для мене це була неймовірна честь, і я пишаюся тим, що став частиною цього божевільного світу.»

032616_jared-leto-joker-olivec

Також Джаред Лето говорить, що виходити із ролі було тяжко:

«Було важко виходити із ролі. Тому що Джокером бути дуже прикольно. Це збуджує, додає відчуття значущості, бути ним – дуже незвично. Шкода втрачати це відчуття, це важко відпустити. І я думаю, що частка Джокера тепер завжди буде жити в мені.»

Разом із тим Джаред Лето пояснює практично всі негативні сторони фільму тим, що із нього вирізали «забагато Джокера». Від себе скажу, що вийшла режисерська версія фільму, де всі ті сцени є… І вони нічого не змінюють. Джокер як не грав в сюжеті майже ніякої ролі, так і продовжив її «не грати». От тільки його стало більше. А як на відсутність структури фільму, мінімально продуманого сюжету, наявність абсолютно непотрібних персонажів (наприклад Катана – просто аби впустити в фінальній битві катану, котру підібрала Харлі) та відсутність прописаного сценарію вплинула «мала кількість Джокера» – я не знаю. Але це моя думка. Звичайно, складайте свою думку, що саме ви думаєте про фільм «Загін Самогубців», та як вам Джокер у виконанні володаря золотої статуетки – Джареда Лето.

suicide_squad_olivec

Схожі записи