Диво Жінка 2 – нові деталі про майбутній фільм

wonder-woman-dceu-movie-versions

Нещодавно стало відомо, що Петті Дженкінс підписала контракт режисера для зйомок фільму «Диво-Жінка 2». Так, серйозно, буквально на днях підписала. Не зважаючи на те, що сиквел став затвердженим, як тільки-но стало відомо, що перша «Диво-Жінка» відбилась у прокаті, втім Дженкінс підписала контракт режисера нещодавно. Тобто до цього офіційно вона режисером не значилась.

Деталі контракту, а зокрема фінансової складової, не розголошуються. Втім, як повідомляють різноманітні джерела, згідно цьому контрактові Петті Дженкінс стане найбільш високоплачуваним режисером жінкою. Від чого стає цікаво, скільки ж вона отримає. А взагалі, дуже радий за режисера.

Приближені до студії люди повідомляють, що події фільму «Диво-Жінка 2» відбуватимуться у 80-х роках минулого століття. Суперником Діани виступатимуть збройні сили СССР. Звичайно, можна зробити висновок, що це тільки затравка, звичайно нас чекає й якийсь епічний лиходій. А сценарієм до фільму займається не абихто, а сам керівник студії DCДжефф Джонс.

Галь Гадот знову зіграє Діану Прінс, також у фільмі очікується й поява Стіва Тревора, у виконанні того ж Кріса Пайна. Швидше за все нас чекає якийсь флеш-бек, хоча, хтозна. Ходить багато чуток на цю тему, одна із котрих просто божевільна… Тобто божевільна гіпотеза фанатів, що Стів Тревор – один із Зелених Ліхтарів. Однак поки що подібне стверджувати не варто, очікувати подібного теж. Інакше ризикуєте залишитись розчарованими.

Петті Дженкінс, до речі, не лише поставить фільм як режисер, також вона виступає в ролі продюсера та спів-сценаристом.

wonder_petti_olivec

До речі, зовсім не дивно, що Петті Дженкінс підписали режисером на сиквел картини, адже Диво-Жінка зібрала у прокаті 815 мільйонів доларів при бюджеті 149 мільйонів. На час підписання, власне й могла повпливати фінансова складова, можливо увесь цей час студія вела переговори із режисером. Ситуація нагадує підписання контракту із Заком Снайдером після виходу фінансово успішного фільму «Людина зі сталі», після котрого гонорари Снайдера значно зросли.

До речі, прем’єра фільму “Диво Жінка 2” запланована на 13 грудня 2019 року.

Схожі записи