Новий Росомаха?

the-new-female-wolverine-and-old-man-logan

Почнемо із того, що за комікс це такий, X-Men Blue? Це комікс, котрий розповідає про повернення класичної команди Людей Ікс (Циклопа, Джин Грей, Звіра, Айсмена, Ангела). Нагадаю, що в класичній версії всесвіту Марвел і Циклоп, і Росомаха – померли. От тільки наставником цієї команди стане не Професор Ікс, а Магнето.

В червні цього року вийшов свіжий випуск коміксу X-Men Blue, в котрому і мав з’явитись новий Росомаха, так як Логан загинув, залишившись замкнений в коконі із адамантіуму (в класиці). У всесвіті Алтімейт (Ultimate) – паралельному всесвіті MARVEL, Логана вбив Магнето, здерши з нього всю шкіру. Взагалі, Логан вже кілька разів вмирав у кожному із всесвітів. І це не той варіант, коли героя швидко повертають. Зараз сюжети коміксів крутяться так, що MARVEL вбивають багатьох класичних персонажів (Халк, Людина Павук), до котрих люди звикли завдяки фільмам. Натомість вони вводять до всесвіту новиг героїв, хоча й в “обертках” старих та звичних.

4161582-death_of_wolverine_1280

Тож Росомаха, так чи інакше, помер, незалежно від того, помер він закритим в металевий кокон, із здертою зі скелета шкірою, чи старим. У всіх всесвітах Джеймса Хоулета більше з нами немає. І той Логан, до якого ми звикли у фільмах, у виконанні Х’ю Джекмана, ми теж більше не побачимо. Хіба що вирішимо переглянути старі фільми із легкою ностальгією.

13-trashy-wolverine

Ходило багато слухів про те, хто стане новим Росомахою. Буде це хтось із дітей Джеймса Хулета (це справжнє ім’я Росомахи), сам Логан, можливо клон, чи й взагалі зовсім інший персонаж. Як виявилось, новим Росомахою став Джимі Хадсон, син Логана та Магди Лендшер.

external-thumbnail-unedited-4

Джимі схожий на свого батька як зовнішньо, так і характером. От тільки згадок про нього в КіноКоміксах не було, тож він навряд чи з’явиться в фільмах.

Звичайно, у Фільмах всесвіту Людей Ікс сюжет настільки закрутив тайм-лайн, що вже не зрозуміло, що взагалі відбувається. А чи знали ви, що серії X-Men Blue відбулось щось схоже? Повернення в часі назад та зміна сьогодення – саме про цей комікс! Саме тому Люди Ікс стали під крило Магнето, а не Професора. Саме тому багато персонажів, залишились живими. Тож ось вона, шпарина, через котру Росомаху можуть повернути в кіно-всесвіт, та й взагалі, гіпотеза майбутнього розвитку сюжетів фільмів. Хоча, гіпотеза досить божевільна.

Як відомо, вже анонсовано новий фільм про мутантів, котрий отримав назву «Сила Ікс» (все що на сьогодні відомо про фільм можете прочитати у цій статті). І Росомаха може стати учасником цієї команди разом із Лорою Кіні, як це було в коміксах. Із заявлених акторів фільму заявлений лише Раян Рейнольдс (Дедпул). Далі я писати про можливі розвитки подій не буду, додумуйте власною головою, друзі.

От тільки є один факт, із котрим фанатам варто змиритись: якщо Логан і повернеться в світ Людей Ікс, незалежно від того, воскресять його чи це буде ще один умовний перезапуск всесвіту, це навряд чи буде Х’ю Джекман, котрий красиво завершив свою участь в Людях Ікс фільмом Логан.

Схожі записи