Людина Павук: Повернення Додому (відеоогляд)

bg_spiderman

Людина Павук: Повернення Додому (Spiderman: Homecoming) – фільм від кіностудії MARVEL, режисера Джона Уотса із Томом Холландом у головній ролі. Вийшов фільм у кінотеатрах цього, 2017 року.

Ролі виконували: Том Холланд (Людина Павук, Пітер Паркер), Майкл Кітон (Стерв’ятник, Едріан Тумс), Роберт Дауні Молодший (Залізна Людина, Тоні Старк), Зендая (Ліз Аллен), Маріса Томей (тітка Мей), та інші.

Фільм офіційно входить до кіновсесвіту MARVEL завдяки домовленості між студіями MARVEL Studios (Disney) та Sony (котрим належить сам Людина Павук та всі суміжні з ним персонажі).

Ми пропонуємо вам наш відео-огляд фільму та коротку думку про екранізацію одного із найвеличніших персонажів коміксів усіх часів. (вище).

Особливо потішила роль Стерв’ятника у виконанні неповторного Майкла Кітона. Він зміг витягнути персонажа, котрого, якщо б грав хтось інший, можливо можна було б записати в список інших невиразних антагоністів фільмів MARVEL. Однак, Кітон впорався навідмінно. Особливого шарму його ролі додають його попередні роботи у Бетмені (Тіма Бьортона) та у Бердмені (Іньйоріто). Обидва фільми, нагадаю, отримували золоту статуетку “Оскар” (у різних номінаціях, прада).

Молодий Том Холланд чудово виконав роль недосвічченого, ще зовсім молодого супергероя. Роберт Дауні Молодший хоч і наповнив фільм своєю харизмою, одіяло на себе не тягнув, дозволивши Холланду проявити себе у всій своїй акторській красі.

В загальному, це чудове розважальне кіно. Детальніше у відео.

Схожі записи