Що показали в трейлері фільму Месники: війна Безкінечності?

avengers-infinity-wars-live

Зовсім нещодно відбулась справді знакова подія для всіх фанатів коміксів MARVEL та їх кіновсесвіту. Студія MARVEL на заході D23 представила перші кадри із Війни Безкінечності. Хтось вже встиг заявити, що це офіційний трейлер, хтось, що це тизер до трейлеру, але не будемо так поспішати, адже MARVEL слідкують за витоками інформації. І так як Disney притримуються політики секретності, цього відео-футажу в інтернеті попросту немає і переглянути його ніде. І найближчим часом це не зміниться. Але якщо ви справді цікавитесь тим, що змогла побачити вибрана сотня фанатів, ми опишемо вам, що ж показали у відео на D23, розкажемо ще кілька новин із цього заходу та трішки поаналізуємо.

Почнемо з того, що студія привезла із собою абсолютно всіх своїх зірок із Робертом Дауні Молодшим на чолі, котрий і представив нам епохальні кадри.

Сам ролик починається із Вартових Галактики, котрі мирно собі летять просторами космосу, коли в них врізається фігура невідомого їм бога. Звичайно ж це був Тор. Поки Грут сидить у своєму кріслі (нагадаю, що за результатами Вартових Галактики 2 він зараз підліток), інші Вартові забирають безтямного Тора до свого корабля, де його будить Мантіс (Богомолиця). Перше що говорить Вартовим Тор – «Ви ще хто, вбіса, такі?».

Огляд фільму “Вартові Галактики: Частина 2

Очевидно, слухи про те, що у третьому сольному фільмі Тор помре – передчасні. А так як MARVEL підтвердили зв’язок між Тором 3 та Війною Безкінечності, очевидно Рагнарьок закінчиться тим, що безтямний Тор полетить у космос. Схоже саме Тор поєднає супергероїв космосу та Землі у кіновсесвіті Марвел.

Далі кадри переміщають нас в інше місце, а, власне, на Землю. На Землі все погано, відбуваються бойові дії. Червона відьма намагається своїми здібностями переміщати одразу дві машини, а на задньому плані звучить жіночий голос: «Смерть переслідує, наче тінь». Чий це голос? Все дуже просто.

Ви напевне подумали про Червону Відьму та, можливо, Віжна, котрий володіє одним із Каменів Безкінечності? Ні, слова, думаю, належать Проксімі Опівнічній, одній із членів Чорного Ордену, і відносяться вони до Таноса.

Трішки відійдемо від відео, розкажу вам про Чорний Орден. Власне, Чорний Орден, це слуги Таноса, смертоносні інопланетяни, котрі, по суті, також є його дітьми. Всі вони надзвичайно небезпечні бійці і в кожного є свої, унікальні здібності. Аби ви краще розуміли, Гамору та Небулу саме готували до того, аби вони вступили до Чорного Ордену. Вперше Чорний Орден з’явився в коміксах недавно, у 2013 році, на сторінках коміксу “Месники“.

black_orden_1

Вище ви можете бачити фото макетів Чорного Ордену, представлених на тому ж D23. Зліва на право: Корвус Глефа, Проксіма Опівнічна, сам Танос, Ебеновий Зоб та Чорний Карлик. (переклад довільний).

Продовжуємо.

loki2

В наступному кадрі Том Гідлстоун, а тобто Локі, тримає в своїх руках Тессеракт (інший камінь безкінечності) і, можливо, за положенням тіла, комусь його передає. В будь якому випадку, мінус ще один слух про те, що в Третьому Торі Локі загине. До речі, можливо той жіночий голос належав Хель, богині Смерті. В коміксах Танос був закоханий в Смерть, можливо, Хель буде саме цим уособленням Смерті у кіновсесвіті MARVEL.

loki_1

Можливо, Локі пристане на сторону Титана Таноса, а можливо це лише здогадка. Так чи інакше, Гідлстоун буде у Війні Безкінечності в ролі Локі, це вже беззаперечно.

Далі ми рушаємо в Куінс, де Пітер Паркер їде собі на автобусі, проте в нього встає на руках волосся. Очевидно, це і є Павуче Чуття, в існуванні котрого в кіновсесвіті МАРВЕЛ вже почали сумніватись фанати опісля Повернення Додому. Кевін Файгі, до речі, вже теж підтвердив, що павуче чуття у Пітера є.

outriders_1

Далі кадри складають собою жорсткі бойові сцени. Наприклад Чорна Пантера бореться із одним з Аутрайдерів (прислужників Таноса, розхідний матеріал, котрий відправляють на розвідку). У коміксах була сцена із битвою Т’Чали (Чорної Пантери) та Чорного Карлика. Можливо, саме вона нас і чекатиме у фільмі?

black_panter_vs_black_dwarf

Також нам показали, що Пантера та Бакі стоятимуть пліч-о-пліч, захищаючи Ваканду.

А ще, Капітан Америка показаний тут із бородою. Можливо, саме він стане тією надією, котра так потрібна буде в боротьбі із Таносом. А можливо, це лише підтвердження, що Кеп помре у фільмі, адже Кріс Еванс вже говорив про те, що хоче закінчити свою роль у кіновсесвіті так, як це зробив Х’ю Джекман та його Логан. Можливо, це стилістичне емоційне підґрунтя падіння героя.

iron_spiderman

Залізна Людина вдягає костюм Халкбастер, а отже, загрозу він сприйняв більш ніж серйозно. А Людину Павука ми бачимо в костюмі, котрий зробив для нього Тоні. Схоже, це той костюм, що Пітер носив у Громадянській війні в коміксах, в котрого багато додаткових функцій, таких як броня, невидимість та навіть невеликий запас повітря (на випадок, якщо той потоне або опиниться у відкритому космосі).

А ще відбулось те, чого вже точно ніхто не чекав. На зруйнованій локації Доктор Стрендж та Стар Лорд (Зоряний Лорд) працюють разом! Головний маг землі сворює платформи, по котрих стрибає Зоряний Лорд, переслідуючи когось. Футаж показує нам дуже багато взаємодій між персонажами, котрі раніше у кіновсесвіті не зустрічались.

thanos-thor-star-lord-1

А під кінець нас чекають сумні кадри: Людина Павук поранений, просить пробаченн в Тоні, а Танос міцно стискає голову Тора. Взагалі, із відео-футажу можна зробити висновок, що до кінця фільму Танос збере більшість каменів безкінечності і, як то кажуть, розмаже месників по стінці.

Чи буде кожен месник битись із своїм «ЧорноОрденцем», чи збере Танос всі камені (на відео йому не вистачало в печатці двох каменів, а із тими що були, він вже пересувався в просторі, себто, телепортувався), та хто загине у фільмі – поки достеменно невідомо. Залишайте свої думки на цей рахунок.

Як би там не було, виглядає все дуже епічно. Іноді страшно. Ми отримали багато інформації. Дуже шкода, що в інтернеті ці кадри навряд чи з’являться (ми б представили відео). Але сподіваюсь, ця стаття трішки задовольнить вашу цікавість, щодо майбутнього фільму про Месників.

“Апдейт”, шановне панство. Ролик таки злили в мережу! Він є на нашому порталі, ось вам посилання – ЗЛИТЕ ВІДЕО ВІЙНИ БЕЗКІНЕЧНОСТІ. Але швиденько, можливо його видалять з каналу, бо відео піратське.

Схожі записи