Новини про фільми Дедпул 2 та Сила Ікс

deadpool-920x584-2

Вже наступного року має відбутись прем’єра сиквелу фільму Дедпул, а також нам анонсували наступний командний фільм із всесвіту Людей Ікс – Сила Ікс (в котрій теж буде Дедпул). Тож варто розказати вам про найсвіжіші новини про ці два фільми, аби ви були в курсі деталей. Вся інформація в цій статті – підтверджена, офіційна інформація. Вийнятки – здогадки на основі вже відомих фактів. Ніяких чуток! А перед тим можете глянути дуже (дуже) старий огляд тизеру другого фільму про язикатого (у всіх відомих сенсах) вбивцю.

Отож стартували зйомки фільму Дедпул 2. Почались вони, до речі, в особняку Людей Ікс (широка площадка для роздумів про сюжет). Із заявлених акторів у фільмі фігурує Джош Броулін, котрий виконає роль Кабеля. Раніше на роль Кабеля розглядав Брюс Кемпбелл.

josh_browlin_cable

У фільм Дедпул 2 також повернуться Бріана Хільдебранд, у ролі Реактивної Боєголовки, та Колосс, в озвучці Стефана Кіпічіча. Нещодавно стало відомо, що у фільмі з’явиться Чорний Том Кесіді, мутант, що маніпулює енергією рослин.

black-tom

У коміксах, до речі, Чорний Том та Дедпул не раз зустрічались. Часто Кесіді програвав останньому у доволі комічних ситуаціях.

В анонсованому фільмі Сила Ікс Броуліна теж варто чекати. Хоча у акторському складі фільму заявлений поки лише Раян Рейнольдс, серед учасників Сили Ікс фігурує також Кабель, і навряд чи актора будуть змінювати, якщо FOX продовжують будувати свій кіно-всесвіт мутантів.

Також у фільмі Сила Ікс може з’явитись Лора, або X-23, роль котрої виконує Дафна Кін. Вірогідність такого касту доволі висока, незважаючи на розмови про сольний фільм із Ікс-23, проте вірогідсть не стопроцентна.

Схожі записи