Фільм Веном: все що відомо про майбутній фільм?

venom_movie-2018

У нещодавньому інтерв’ю продюсер Еммі Паскаль розповіла, що Веном, Карнаж, Чорна Кішка та інші персонажі MARVEL, що належать Sony, знаходяться в тому ж світі, що й Месники. Проте Кевін Файгі встиг заперечити її слова і заявити, що Людина Павук – єдиний персонаж Sony у всесвіті Marvel. Навіщо говорити про те, чого насправді немає, я не знаю, проте Еммі пізніше сказала, що добиватиметься, аби події фільму Веном (та всіх інших) відбувались в тому ж світі, що й події фільму «Людина Павук: Повернення Додому», а тобто аби фільми Соні були «доповненням до кіновсесвіту MARVEL. Що насправді звучить сумнівно, якщо брати до уваги умови договору Соні та Дісней.

Як це розуміти – поки невідомо. Проте є речі, котрі вже точно відомі!

Sony офіційно підтвердили не лише актора, що гратиме Венома (а ним буде Том Харді), але й головного антагоніста, суперника для Венома. Якщо ви читали комікси, то знаєте, що Веном далеко не герой. У найкращому випадку – він антигерой. Але є серед його противників персонаж, поруч із котрим Веном здаватиметься просто янголом! І Цей персонаж – Карнаж!

carnage-olivec

Відприск самого симбіота Венома, свого роду його син, Карнаж у коміксах мав кількох носіїв, але найвідомішим та найвдалішим став серійний вбивця, котрий полишив десятки людей життя ще до Карнажа, справжній псих та лиходій – Клетус Кесіді.

Якщо від когось і має захищати нас кровожерливий Веном, то це має бути саме Карнаж, і з котрим перший зовсім не в дружніх стосунках, нагадаю вам.

Якщо ви звикли до протистояння Людини Павука та Венома, то протистояння двох Клінтарів (а так називається раса Симбіотів) – стане для вас чимось новим.

До речі, в нових коміксах Клінтари постають не злочинцями, а доблесною расою, що несе в світ добро, але носієм для них має бути створіння із чистою душею та розумом, а якщо це не так, якщо в душі носія жорстокість, то Клінтар від’єднується від своєї раси, підсилює лють носія та втрачає свій розум і сам.

Початок зйомок фільму «Веном» планується на жовтень поточного року, а прем’єра має відбутись 2018-го.

Схожі записи