Хто такий Чорна Пантера?

537ba26276348

«Свято наближається» – а отже вже скоро 2018 рік. І що це означає? А те, що зовсім скоро нас чекає сольний фільм Короля Ваканди – Т’Чали, або відомого супергероя Чорної Пантери! Хочете дізнатись хто такий Чорна Пантера в коміксах?

Комікс-біографія

black-panther-and-storm

Справжнє ім’я Чорної Пантери, як ви знаєте – Т’Чала. Він- нащадок королівської династії, яка яка вже багато століть править країної Вакандою, загубленою в африканських Джунглях.

Його батько, Т’Чака, був одним із найбільш видатних королів в історії Ваканди! Він зміг забезпечити технологічний прорив своїй країні та зробити її однією із найбільш розвинених не лише в регіоні, але у всьому світі. Саме Т’Чака першим почав виготовлення цінного вібраніуму (одного з найміцніших металів у вигаданому всесвіті MARVEL), заклади котрого були знайдені у Ваканді. На жаль, цей Вібраніум й загубив Т’Чаку: прибули найманці із Уіллісом Кло на чолі та спробували влаштувати державний заколот. Т’Чака був убитий, лише втручання ще зовсім юного Т’Чали допомогло зупинити загарбників. Так хлопчик став королем Ваканди.

Багато сусідів вирішили, що тепер Ваканда стане легкою здобиччю і Т’Чалі довелось захищати свою батьківщину від постійних нападів. Навіть звідний брат Т’Чали взяв участь в одній із змов проти нового короля. Молодому правителю доводилось покладатись лише на себе – в результаті він став неймовірно вмілим бійцем, відомим як Чорна Пантера. Застосовуючи свої наукові таланти та знання Т’Чала раз за разом відбивав усі напади.

Але Чорна Пантера швидко зрозумів: постійно захищаючись, Ваканда риречена в результаті зламатись під натиском ворогів. Тож він відправився в Америку, де заручився підтримкою Месників і навіть увійшов до складу цієї легендарної команди. Під час однієї зі своїх «американських пригод» Чорна Пантера зустрів своє кохання та майбутню дружину Ороро Монро, також відому як Шторм із команди «Люди Ікс».

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/recenziya-tor-3-ragnarok.html]РЕЦЕНЗІЯ НА ФІЛЬМ “ТОР 3: РАҐНАРОК”[/url].

Здібності у коміксах

cg_marvel_wallpaper_0502_49333_m

Рефлекси, слух, зір та нюх Чорної Пантери доведені до надлюдського рівня за допомогою спеціального, майже магічного, еліксиру, котрий виготовляється лише у Ваканді.

Чорна Пантера – прекрасний тактик та стратег. Він один із найбільш видатних науковців Землі, здатний потягатись у цьому із самим Тоні Старком та Рідом Річардсом. Т’Чала вміє полювати на будь яку дичину. Він використовує унікальний стиль бою – суміш акробатики та східних бойових мистецтв, копіюючи рухи хижих звірів. Чорна Пантера майстерно володіє холодною та вогнепальною зброєю, але надає перевагу боротьбі голими руками.

Зброя Чорної Пантери в коміксах

hgnzwr9

В костюм Чорної Панетри вшиті надтонкі нитки із вібраніуму. Це робить його костюм куленепробивним, але при цьому на диво легким. В рукавиці костюму вбудовані кігті із спеціально обробленого адаманті уму, здатні різати практично будь який відомий вид металу. Також в рукавиці вбудований механізм для створення енергетичних кинджалів. Маска Чорної Пантери оснащена просунутою системою зв’язку, котра дозволяє Т’Чалі блискавично швидко зв’язуватись із його штабом у Ваканді. Костюм Чорної Пантери також оснащений маскувальним механізмом.

Схожі записи