Сольний фільм короля Атлантиди від MARVEL?

namor_the_sub_mariner_color_by_riccardo_fasoli-d5u0fg8

Нещодавно з’явилась доволі божевільна чутка про сольний фільм короля Атлантиди за версією MARVEL! Звідки така інформація, чи може це просто слова якогось фаната близького до самої студії – невідомо. Однак почались розмови, що MARVEL нанесуть студії DC потужний удар, випустивши сольний фільм про Немора в той же день, коли відбудеться прем’єра фільму «Аквамен».

Мова йде саме про студію MARVEL, а не про FOX, котрим на сьогодні й належать права на екранізацію Немора. Належать їм ці права вже майже два десятки років. Купили ці права FOX разом із правами на Фантастичну Четвірку. Але за весь той час, що Немор належить «фоксам», студія не втілювала персонажа на екрані ні в якій формі. Це ніби-то є вагомою причиною повернення прав на персонажа материнській компанії, а значить студії MARVEL.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/yak-zminili-ligu-spravedlivosti.html]Як змінили “Лігу Справедливості”?[/url]

Раніше ходили чутки, що Немор з’явиться в третій частині «Фантастичної Четвірки», котра так і не з’явилась. Натомість ми отримали жахливий ребут.

Нагадаю також, що Немор не є персонажем злизаним із Аквамена, швидше все навпаки. Немор був одним із перших персонажів, котрі з’явились на сторінках ПЕРШОГО коміксу від студії MARVEL, котра тоді ще називалась Timely Comics (детальніше історію Золотого Віку Коміксів читайте за ЦИМ посиланням). Вперше Немор з’явився на сторінках коміксу під назвою саме «MARVEL Comics #1» у далекому 1939 році. Аквамен же вперше засвітився на 2 роки пізніше. До речі, з того часу зовнішність Немора не дуже змінилась, чого не скажеш про Аквамена.

Повторююсь, це доволі божевільна чутка, котрій ви маєте всі причини не вірити (я теж не вірю), та й всього рік на розробку – це дуже мало. Та ще й зважте, що зараз студії не дуже то й конкурують. Сваряться, в основному, фанати. Однак новина дуже цікава, як на мене.

Схожі записи