Епопея із вусами Супермена продовжується

vusa_supermena_olivec_-01

Як говорять великі букви зверху, епопея із вусами Супермена продовжується. Власне, нічого нового із тими вусами не відбувається, зате є нова інформація про цю божевільну історію.

Як стало відомо нещодавно, студія Warner Bros зверталась до студії Paramaunt, аби ті дозволили Генрі Кавілові збрити вуса для пере зйомок фільму «Ліга Справедливості». Навзаєм «Ворнери» обіцяли за свій кошт створити коп’ютерну графіку, що «домалює» акторові правдоподібні вуса для фільму «Місія Нездійсненна 6». Paramaunt, як ви вже зрозуміли, відмовились, тож вуса довелось видаляти, а не домальовувати. Тобто комп’ютерна графіка Warner Bros створювалась для «домальовування» вусів, а в результаті їй (графіці) довелось робити все навпаки.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Ми вже писали раніше про «вуса Супермена за мільйон доларів», але, як виявляється, наші свідчення були ще дуже навіть скромними. Зізнаюсь, перебільшення та великі суми спеціально «обходились боком» та уникались у статті, якщо здавались неправдоподібними, аби всі не почали писати про «дезінформацію». Втім за новою інформацією вартість обробки вусів Супермена комп’ютерною графікою для фільму “Ліга Справедливості” склала порядком 30 мільйонів доларів!

Схожі записи