Вуса Супермена на мільйон доларів

5b475f1272b165d2dafda52b4c13d76f__1440x

Дуже цікава новина долетіла нам про… Ви не повірите, але вуса Супермена.

Почну із хорошої новини, а це означає, що здалеку. Існує такий забобон, котрий сягає ще першої екранізації Супермена близ 50-х. Жоден актор, що грав Супермена, так і не зміг реалізувати себе в кіно. Це стосувалось і Ірка Еліна, І Джорджа Рівза, і Крістофера Ріва. Та що там далеко бігати, Брендон Раут, котрий зіграв головну роль у фільмі Повернення Супермена (2006) на довгі роки вибув із кіноіндустрії, намагаючись засвітитись хоч десь, він та й справа грав у масовці. Часто в його порт фоліо досі злітають ролі під назвою «хлопець». Хоча, варто зробити ремарочку, що зараз ви бачите Раута в ролі Рея Палмера, другорядного персонажа в серіалах Стріла та Флеш, а також одного із головних героїв серіалу Легенди Завтрішнього Дня. Але, звичайно, ви розумієте, де знаходиться фільм за двісті мільйонів, а де ці серіали? Тим паче ЦІ серіали. Це вам не «Справжній Детектив», не «Гра престолів» і навіть не «Шибайголова» чи його побратими.

Так от, сьогоднішній виконавець ролі Сепермена у кіновсесвіті DC Генрі Кавіл, так чи інакше, це прокляття, схоже, подолав. Як виявилось, цього літа він брав участь у зйомках аж двох високо бюджетних блокбастерів – Ліга Справедливості та Місія Нездійснення (так, ще одна частина). І, за контрактом, котрий пов’язує актора із останньою картиною, він мусив відростити вуса. А також, за тим же контрактом, не має права їх збривати. Вочевидь, вуса мають бути справжніми.

Тож Генрі брав участь в зйомках Ліги Справедливості (нагадаю, Джос Уідон вирішив дознімати фільм) із вусами. Як стало зрозумілим, обличчя Супермена у фільмі має бути чистим, мов попка немовляти, тож спеціалістам із спец ефектів варто буде постаратись, а спонсорам витратитись. «Це ж просто вуса!» – скажете ви. Але ні, не просто. Окрім того, що додаткові кадри Уідона обійшлись студії в додаткові 25 мільйонів, тепер потрібно не тільки графікою прибирати вуса, ще й створювати графічну модель обличчя Супермена, прибирати всі тіні, де той із вусами і ще багато чого. Це непростий процей, котрий обійдеться розробникам приблизно в мільйон доларів.

Звичайно, ви можете запротестувати, і сказати, що Ліга – той проект, заради якого можна і контракт розірвати, і вуса збрити. Але варто зрозуміти кілька аспектів, головний із яких стосується «прокляття», але дуже побічно. Хто захоче працювати із актором, котрий так легко порушує умови контракту? Та й Кавілу, певне, важливо, відчувати себе актором, котрий має попит, а не виконавцем однієї ролі. Тож такі справи.

superman-rebirth-new-beard

Від себе скажу, що цього всього можна було б уникнути, якби Супермен був би просто з бородою, як це було в аналогічному моменті в коміксах. Вище на кадрі із коміксу, можете побачити, як це виглядало на папері.

А тепер це породило сотні насмішок. Як над суперменом, так і над цілою горою інших персонажів. Весело, сподіваюсь, на фільм це не вплине.

1501010207161462518

Схоже, Акваменові пощастило трохи більше).

Схожі записи