Невидимі монстри

Розтин невидимого: огляд книжкового тіла «Невидимих ​​монстрів» Чака Поланіка

Книжкове меню пропонує вам ознайомитися у цій статті лише з однією розумовою стравою — романчиком “Невидимі монстри” Чака Поланіка, опублікований у 1999 році. Цікавий факт: спочатку роман мав стати першим опублікованим романом Палагнюка, але видавець його відхилив через те, що він надто тривожний (як і ми всі, занадто життєво). Як не крути, але якщо ми даємо людям другий шанс, щодо книжок таких розмов взагалі неповинно бути. Ми щасливі, що прочитали цей доробок, а ви будете щасливими, коли дочитаєте цю статтю.

Переслідуваний Кінга

Роман Переслідуваний: Стівен Кінґ попереджає про майбутнє? А ще хто такий Річард Бахман?

Визнайте, що Арнольд Шварценеггер крутий у ролі Бена Річардза у фільмі “Людина, що біжить”(навіть якщо ви не знаєте про що йде мова, зацікавлено махайте головою, я вам це пробачу). Я вам більше скажу, що цей фільм екранізовано за однойменним романом Стівена Кінґа, ще є назва “Переслідуваний”. Дорогі читолюби, книгомани, кінґофіли та інші подібні — запрошую вас у подорож під назвою: “Огляд на роман короля жахів “Переслідуваний””.

аніме Наруто

Феномен Наруто: Як Масаші Кішімото створив філософію, яка змінила світ

Ви можете нічого не знати про манґу, але про Наруто ви точно мали чути. Якщо ж ні, то читайте далі про феномен цього прекрасного хлопця-блондина!

Добрі передвісники

Огляд на “Добрих передвісників” Ґеймана та Пратчетта — весело, із виносками (автора)  

До вашої уваги огляд на всі можливі варіанти “Добрих передвісників” від двох геніяльних авторів! Це вам не метасвіт від Цукерберга з обличчям намазаним сонцезахисним кремом, ніт! Це щось сакральне, це щось таке з чого дійсно не хочеться вилазити (ба більше, я досі шукаю чорні окуляри як у Кроулі). Я не буду вас сварити, якщо ви не читали цей доробок, а лише переглянули серіал (я теж така, та ми все одно про те та інше поговоримо!)

комікси

Підбірка найкращих коміксів всіх часів!

Я тут подумала, що буде якщо повернути наш з вами штурвал у напрямку суб’єктивної підбірки коміксів? Може хтось пустить сльозинку за ностальгією, а хтось навпаки знайде собі нове хобі — збирати мамусь і татусів сучасних коміксів. Я посьорфила ваші ті Інтернети… І що ви думаєте!? А нічого ви не думаєте, бо ви вже поринули у мою підбірку найкращих коміксів всіх часів і народів (дисклеймер: суб’єктивщина).

Стівен Спотсвуд

Огляд на детективний роман Стівена Спотсвуда “Удача любить мертвих”

Ви коли-небудь задумувалися про Шерлока Голмса і Ватсона у жіночому образі? Ніт?! Тоді гайда у книжковий магазин, щоб придбати цей детектив від сучасного автора! Адже Ліліан і Вілл точно триматимуть вас у напрузі до останньої сторінки книги! До вашої уваги детективний роман “Удача любить мертвих” від сучасного автора Стівена Спотсвуда.

ходячі мерці

Ходячі мерці: Мертве місто повертає Всесвіту втрачену іскру або коротка рецензія

“Ходячі мерці: Мертве місто”  —  це постапокаліптичний драматичний телесеріал жахів, створений Елі Йорне. Серіал розповідає про пригоди Меггі та Нігана, персонажів серіалу «Ходячі мерці», у постапокаліптичному Мангеттені. Це четвертий допоміжний продукт і загалом п’ята серія у франшизі «Ходячі мерці».

Стівен Кінг

Анонс книги “Голлі” від дідуся Стівена Кінґа для всіх горорнутих!

Коли анонс нової книги “Голлі” від Стівена Кінґа? Про що сюжет та перші відгуки на новий жахастик від короля жахів!

Роальд Дал

Коняка Фокслі: Що Вас очікує в найкращій дорослій книзі Роальда Дала?

Робіть смачне какао і нумо зараз говорити про казковий реалізм! Чому книга “Коняка Фокслі та інші дорослі оповідання” найкраща книга Роальда Дала?

Ніл Ґейман та дитячі горори

Ніл Ґейман та зовсім (не) дитячі горори

Виявляється, що дитячі горори все ж існують! Якщо ви відчуваєте мертвецький подих у потилицю і бажання зануритися у світ жахів і абсурду — ласкаво просимо у гості до Ніка Ґеймана (на якусь маленьку четвертинку дитячого письменника). На щастя чи на жаль, авдиторія таких доробків переважно міленіали (привіт-привіт, авторка цієї статті з вами). Сьогодні хочеться згадати ностальгію за жахастиками, якими ми зачитувалися у місцевих бібліотеках, а потім переглядати по DVD. 

Ширлі Джексон

Як Ширлі Джексон створює жах без привидів?

Словом, пройшла моя любов до вампірів, до вуйка Дракули та блідолицьої Кармілли… Ту-ту-ту, гостбастерс! Так, тепер я мисливець за привидами, але знаєте я не Дін, я не Сем із “Надприродного”, я щось більше — я навіжений мисливець за класичними хорошими горорами. Якби Кінґ був умовним Антоном із “Файни Юкрайни”, то про неї сказав, що вона “багіня”, себто богиня жахів без привидів. До вашої уваги огляд на темну готичну творчість Ширлі Джексон та її історії про людський жах, БУ!

террі пратчетт

Що під капелюхом Террі Пратчетта?

Ой, ну і хто не любить читати кумедні примітки (ви ж мої читаєте, авжеж)? Абсурд, смерть та слони! Чесне слово з’їла корова, а на мене впала випадкова книга одного англійського письменника, який дуже полюбляє капелюхи! Дивне знайомство і не менш цікаве відкриття доброго гумору (нумо барабанні палички зіграйте добрячу мелодію інтриги), до вашої космічно-абстрактної уваги — Террі Пратчетт та неповторна подорож до “Дискосвіту” (далі без лапок) !

мумі_троль

Чому ми досі любимо Мумі-тролів Туве Янссон?

Я впевнена, що більшості із нас мамуся-татуся або бабуся-дідуся читали історію про сімейство білих, круглих і гладких на вигляд, з великими мордами, що робить їх віддалено схожими на гіпопотамів істот. Ми бігли чимдуж зі школи, щоб бахнутися на диван і дивитися про них мультик. Дитяча магія, яка досі живе у всіх дорослих на вигляд дітей. Знову вмощуйтеся зручніше, бо сьогодні у нас з вами велика пригода до Мумі-долини, яку створила Туве Янссон.

Найкращі екранізації на доробки Стівена Кінга

Найкращі екранізації на книги Стівена Кінґа

Шановне готичне панство, сьогодні у нас екранізаційне та стівенокінгівське на порядку денному! Погодьтеся, що прочитаних п’ять книг Кінга за місяць — це вже серйозно! Словом, я просто щось там погуглила, а там далі все як в тумані… Лишайтеся трошки зі мною, якщо не знаєте, де б ви хотіли стати латентною частинкою стрьомного сюжету короля жаху, бу!

Огляд на книгу Вільяма Блетті Екзорцист

Вільям Блетті та його демони

Заберіть від екранів вагітних чоловіків, філологів та атеїстів, бо наступний книжково-літературний огляд може образити вашу темну сторону. Попередження: тут ви не знайдете жодних інструкцій, як викликати цукеркового гнома або як зняти поручу з кота, щоб той вночі не перекидав у вашій кімнаті вазонки. Проте ви знайдете моторошну історію, яка стала вже своєрідним культом серед темних романів. Як образ одержимої дияволом дівчинки увійшов у масову культуру? Чи можна вважати “Екзорциста” класикою жанру жахів? Добридного дня, шановне товариство полоскотати собі нерви, сьогодні у нас на порядку денному Вільям Блетті та його всесвітньовідомі демони!

Едгар По_Оповідь Артура Гордона Піма

Чому “Оповідь Артура Гордона Піма” від Едгара По досі лякає читачів?

Відкриваймо з ноги двері, бо я до вас знову із готичною класикою від містичного Едгара По. Що не кажіть, але вміють ці похмурі (давно мертві) чоловічки гарно порівнювати океани скромної планети Земля з океанами людських (кхм, проклятих) душ. Наступна стаття чудово пасуватиме людям, які колись прочитали на уроці світової літ-ри “Пригоди Робінзона Крузо” і з того самого шкільного моменту захопилися пригодницьким жанром. Та-ак, варто додати, що наступний доробок буде засолений містикою і морським психоделіком, проте незвичним, таким стареньким та готичним (словом, все як ви любите).

Екранізація оповідання Кінга "Мавпа"

Найстрашніше оповідання Кінга ожило на екрані!

Офіційний український трейлер екранізації однойменного оповідання Стівена Кінґа зі збірки “Команда скелетів” тепер доступний для перегляду! Ба більше, українське видавництво “Клуб сімейного дозвілля” анонсували вихід цієї збірки українською вже цього року (але поки це не точно, тому слідкуйте за новинами).

Король у жовтому Чемберса

Що станеться, якщо ви прочитаєте Короля у жовтому?

Нічого. Але може трохи відчуєте на собі 19 століття, гостру і темну готику Франції, трохи митців, які захворіли на божевілля та почнете помічати більше жовтих знаків. До вашої уваги скромний огляд на збірку оповідань “Король у жовтому” від Роберта Чемберса. (Не обіцяю, чи ви після прочитання моєї статті не збожеволієте.)

Зона покриття Стівен Кінґ

Кінґ дарує нове життя зомбі. “Зона покриття” — жахалка про те, як ґаджети перетворюють людей на монстрів

Банально, стереотипно та упереджено, але сучасний світ залежний від смартфонів, так чи інакше, але ми цифрові зомбаки. Уявімо, що у випадковий сонячний день усіх людей змінить, перепрошиє, зітре всі дані умовний “імпульс”, що тоді? Безумовно, ми всі “помремне”, бо важко зараз знайти людину, яка б не користувалася дарами цивілізації (хіба ви частинка дикого племені, але як ви читаєте цю статтю?). Чи врятує нас Wi-Fi від зомбі? До вашої уваги, огляд на книгу “Зона покриття” — про те, як сучасні люди не готові до апокаліпсиса.