Зміни у фільмі “Ліга Справедливості” – коротко про головне

zack-snyder-justice-league-writing-directing

Портал ScreenRant в ексклюзивному матеріалі детально розповів про зміни, внесені студією Warner Bros, за допомогою режисера Джосса Уідона, у фільм “Ліга Справедливості“.

Спочатку сюжет фільму мав більш епічний ухил і розповідав про участь наших героїв в історії, яка йде вже мільйони років і поширилася на цілі галактики (конфлікт Апокаліпсису з Новим Генезисом). Множинні зміни спростили і полегшили сюжет картини до банальних «якихось» інопланетних коробок.

Прочитати більш масивну статтю нашого порталу про зміни у фільмі “Ліга Справедливості ви можете за ЦИМ посиланням! А для тих, у кого часу обмаль – продовжуємо.

Вирізана величезна кількість оригінального матеріалу Зака Снайдера:

– Розширена подорож Уейна в затоку до Авамена.

– Кіборг до трансформації;

– Баррі, який розбиває скло пальцем;

– більша частина обговорення Брюсом і Діани майбутньої команди;

– збір Ліги перед битвою зі Степовим Вовком в Готемі;

– Диво-жінка готує команду промовою;

– більше моментів з Кіборгом;

– зустріч Баррі Аллена і Айріс Уест (Кірсі Клемонс);

– зустріч Аквамена і Нудіса Вулко (Уільям Дефо);

– зустріч Альфреда з Суперменом в Бетпечері

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Центральною частиною перезйомок був Супермен Генрі Кавілла. Весь відеоматеріал з Суперменом був практично ПОВНІСТЮ перезнятий. Від Снайдерівской версії у фільмі залишилася лише пара кадрів. Вступ з телефоном, воскресіння, битва з Лігою, повернення в Канзас, фінальний акт і навіть сцена після титрів. Все було перезняте! Команди візуальних ефектів вимагали більше часу на «зафарбовування» вусів і бороди Генрі Кавілла, чого вони, природно, не отримали. Тому результат у фільмі не високої якості.

Оригінальна сцена з воскресінням Супермена і конфронтацією з Лігою була вночі і включала в себе військових з танками.

Також був змінений сам спосіб воскресіння Супермена. На жаль, поки невідомо, яким чином він повинен був повернутися в оригінальній версії. (це за даними порталу, зараз ходить інформація, що він просто ожив)

Сцени з сім’єю в будинку повністю нові і були додані Уідоном.

Уідон також трохи підкоригував Диво-Жінку і, що найцікавіше, збільшив сексуальну напругу між нею і Бетменом, якої не було в оригінальній версії. Плюс до цього, в її діалоги були додані згадки про минуле і Стіва Тревора, що повинно було відсилати глядача до її сольного фільму. І ще була додана та незручна сцена, в якій Флеш падає на груди Диво-Жінки.

Змінено сцену з рекрутуванням Флеша. У новій версії Аллен починає бубоніти про бранч, чим пізніше його зачіпає Супермен в сцені після титрів.

Змінено сцена зустрічі Брюса і Аквамена. Додана сцена з відкопуванням труни Супермена. Додана сцена з Лоїс і Мартою Кент в Daily Planet. Додана сцена з Баррі Алленом, в якій він стоїть в черзі на відвідування батька в тюрмі і використовує свою силу, щоб прикрасити обличчя одному з відвідувачів.

Фінальний акт фільму “Ліга Справедливості” був змінений з нічної битви на денну з червоними небесами, щоб освітлити фільм. Місце дії фінальної битви було змінено з Прип’яті на вигадане місто Пісарнов. Композитора Денні Ельфмана спеціально покликали для того, щоб згладити переходи від початкового матеріалу до перезнятого і плавно з’єднати все в звуковому плані.

Схожі записи