Небула не загине у Війні Нескінченності

guardians-of-the-galaxy-nebula-wallpapers-olivec

Всі чутки про те, що Небула помре у фільмі «Месники: Війна Нескінченності» можна спростувати. Небулу ми добре знаємо із коміксів MARVEL на космічну тематику та двох фільмів Джеймса Ганна «Вартові Галактики» та «Вартові Галактики: Частина 2». Вона виступила там в ролі зведеної сестри Гамори (одного із головних персонажів фільмів). Втім нещодавно вона була фаворитом «на виліт», а тобто майже все вказувало на те, що саме вона загине у «Війні Нескінченності», адже це фільм, де виживуть не всі.

Одним із найвагоміших факторів вибування Небули із кіновсесвіту MARVEL стало те, що її іграшки продавались не надто добре. Власне, я не кажу, що MARVEL вбивають персонажів, чиї іграшки погано продаються. Просто велику частину прибутку студія отримує саме із продажів іграшок (іноді прибуток від іграшок випереджає прибуток за сам фільм), а це означає, що персонажів чиї іграшки продаються добре – вбивати ніхто не хоче. Щодо Небули – то її смерть нічого не стримує.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Однак нещодавно з’явилась інформація, що спростовує ці чутки. Карен Гіллан, виконавиця ролі Небули, засвітилась на зйомках фільму «Месники 4». Тож, швидше за все, її смерті у третьому фільмі про Месників можна не чекати.

Карен Гіллан – британська акторка, родом із Шотландії. Вона почала активну кар’єру в кіно 2006 року, з’являвшись у маловідомих стрічках. Її акторський ріст почався разом із її постійною участю в серіалі «Доктор Хто». Але справжню відомість їй принесла саме участь у фільмі «Вартові Галактики». Після цього фільму Карен почала зніматись у більш масштабних картинах. В тому ж числі вона знялась у стрічці «Сфера», разом із Томом Генксом та Еммою Уотсон.

karren_gillan_olivec

До речі, до ролі акторка ставилась дуже серйозно. Карен витримувала години важкого гриму та, навіть, постриглась “під нуль”. Так-так, Небула – не згусток графону. Це жива акторка, котра дуже постаралась, аби представити нам правдоподібний образ героїні.

gallery_karen-gillan-olivec

Схожі записи