Кіна не буде! Режисерська версія “Ліги Справедливості” не буде Снайдерівською

justice-league-zack-snyder-likes-directors-cut-petition-olivec

Як виявилось, масове вирізання сцен, знятих Заком Снайдером, із фільму «Ліга Справедливості» – це було, так зване, «корпоративне рішення». Тобто в цьому плані до Уідона варто менше прискіплюватись, він виконував наказ студії. Але, що особливо цікаво, сам Зак Снайдер поставив «вподобайку» під постом про петицію щодо режисерської версії фільму.

Уявіть собі, любі читачі, ви не єдині, хто просить студію Warner Bros випустити режисерською версією фільму саме варіацію Зака Снайдера. В США зараз фанати підписують цю петицію, і сам Снайдер їх підтримує. При цьому, не знаю наскільки це доречно, але сам Зак Снайдер стверджує, що «Лігу Справедливості» він не дивився, бо вона не готова, сира, і взагалі – це вже не його фільм.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

А тепер до сумного (для тих, хто хоче цю «версію Снайдера). Працівники студії Warner Bros стверджують, що підписувати петицію не варто – це марна справа. Тому що студія не випустить «Лігу Справедливості» версії Зака Снайдера, це неможливо, ніхто цього робити не буде і від фанатів та петицій нічого не залежить.

Схожі записи