То що ж чекає Капітана Америку у Війні Нескінченності?

104359-full

Що варто сказати про фільм «Месники: Війна Нескінченності», так це те, що виживуть там не всі. Цілком зрозуміло, що у фільмі мають бути смерті важливим персонажів. Однак вся інформація про те, хто ж там загине – дуже заплутана. І справа не в тому, що інформації немає, її недостатньо чи її просто приховують. Справа у тому, що ми отримуємо так багато інформації, в тому ж числі й суперечливої, що дуже важко визначити, що тут правда, а що брехня.

Цього разу… Чи варто сказати «знову»? Знову мова зайде про Кріса Еванса, чи точніше його персонажа із кіновсесвіту «MARVEL» Капітана Америку. Спочатку Кріс обмовився, що хоче покінчити із кіновсесвітом в стилі фільму «Логан», то заявив про продовження роботи із студією, то його майбутні фільми не плануються, то він бере участь в зйомках наступного фільму… Коротше кажучи – все складно.

Але за останніми офіційними повідомленнями, ми дізнались, що Кріс заявлений до зйомок у фільмі «Месники 4» (котрий ще не отримав офіційної назви, точніше нам її не кажуть). Тож всі вирішили, що Капітан Америка житиме! Але не все так просто.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Нещодавно з’явилась інформація зі знімальних майданчиків фільму «Месники 4», і вона стосується Кріса Еванса. Нагадаю, що всі основні зйомки, схоже, завершені. Зараз же, швидше, ведуться дозйомки фільму. Однак Кріс раптово засвітився на зйомках, як це раніше було із Робертом Дауні Молодшим (котрий з’явився в кадрах зі студії зйомок в компанії Кріса Пратта та Тома Холланда). Однак, що цікаво, кажуть, що він брав участь в зйомках певного «флеш-беку». І ходять чутки, що цей «флеш-бек» буде відносити нас саме до Війни Нескінченності! Відчуваєте, чим тут пахне?

Тобто зараз активно ходять чутки (знову), що у Війні Нескінченності все ж таки загине Капітан Америка, а в наступному фільмі з’явиться флеш-бек із ним, котрий або відсилатиме до смерті героя, або ж хтось із інших персонажів згадуватиме його слова.

Втім, інформація не зовсім офіційна, тож можете розцінювати її як чутки. Я ж розцінюю її як 50/50, тобто частина інформації, на мою думку, правдива, а от іншу частину можна поки що відсіяти.

Схожі записи