Як змінили Лігу Справедливості?

21-zacksnyder_w600_h315_2x

Зак Снайдер – режисер котрий любить робити фільми довгими, перенасичувати їх інформацією. Дещо виходить настільки шикарним, що отримує визнання фанатів по всьому світу, як «Хранителі» 2009 року, а дещо фанати нещадно критикують, як то було із фільмом «Бетмен проти Супермена» в 2016. «БпС» не лише фанати не щадили через «Марту», але й критики та оглядачі дуже прискіпливо ставились до «таймінгу» фільму, мол «затягнутим вийшов, перенасиченим та незрозумілим середньостатистичному глядачеві». Із фільмом “Ліга Справедливості” вийшло в точності до навпаки, багато чого у фільмі не показали, хоча варто було. І винна в цьому студія Warner Bros, адже згідно офіційної інформації, саме з середини студії (а не від Снайдера чи Уідона) було віддано наказ скоротити фільм із трьох до двох годин. Так, раніше фільм офіційно мав тривати понад 2 години 50 хвилин, на виході ми отримали фільм тривалістю менше, ніж дві. А година сюжету – це не мало, погодьтесь.

Більш короткий та стислий опис зміни можете прочитати в нашій публікації, згідно інформації одного, втім важливого, порталу. Переходьте за ЦИМ посиланням. А якщо у вас досить часу, тоді продовжуємо!

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Взагалі, події відбувались так. Спочатку фільм знімав Зак Снайдер, але тоді в його сім’ї сталась трагедія, про котру ми вже писали, і студія Warner Bros залучили до зйомок Джоса Уідона, котрий нещодавно покинув MARVEL та приніс до студії свій варіант сценарію фільму «Бетгьорл». Якийсь час Снайдер та Уідон співпрацювали через студію, а сам Уідон говорив, що лише займається «допрацьовкою» фільму, не порушуючи задумів Снайдера. За його ж словами, кожна його дія була повністю обговорена із Заком. Почались дозйомки, що є абсолютно нормальним в світі кіно. Іноді студія вирішує дозняти певні сцени, аби внести більше зрозумілості у фільм. Втім невдовзі почались ПЕРЕЗЙОМКИ. І аби ви зрозуміли, наскільки все було масштабним, Джос Уідон числиться в титрах фільму «Ліга Справедливості» як сценарист. А вже тоді студія наказала Уідону скоротити фільм до двох годин. І, звичайно ж, він вирізав максимум сцен знятих Снайдером. І зараз ви дізнаєтесь, що було зроблено Снайдером, а що Уідоном.

justiceleague-trailerbreakdown-flash-glass-finger

По-перше, у фільмі практично відсутні сцени із трейлерів, котрі створювались виключно за кадрами Зака Снайдера. Пам’ятаєте, як Флеш розбиває скло пальцем? Цю сцену вирізали, як і більшість сцен у вигаданому «Централ Сіті». Якщо добре пошукаєте, то знайдете в мережі злиту сцену, де Баррі Ален рятує свою кохану (вочевидь, у майбутньому) Айріс Уест. Тобто можна вже здогадатись, як багато інших сцен, що відбувались у місті Флеша було вирізано. До прикладу, саме під час порятунку Айріс він мав вперше спробувати пройти через скло, але в нього банально не виходить.

5768284-14

Також було вирізано багато сцен із Кіборгом, але це і без мене, напевне, зрозуміло. Зак Снайдер відзняв досить багато матеріалу із Кіборгом ще в людській подобі. Також були зняті сцени із тим, як він вчиться контролювати свої здібності (що, можливо, внесло б зрозумілості в сцену битви із Суперменом, де він їх не котролював), в тому ж числі його політ крізь хмари. Сцену вирізали із відомих причин: там Кіборг покриває обличчя маскою, що дуже схоже на Залізну Людину. Уідон, працюючи раніше над «Месниками», не міг цього дозволити. Також, якщо пам’ятаєте сцену в трейлерах, Кіборг рятує поліцейського від машини, то її вирізали тому, що автівку кинув Супермен, і студія вирішила, що це надто дискредитує Супса… Ось це вже образливо.

justice-league-official-trailer-11264

В той же час сама битва із Суперменом, що була знята Снайдером, теж була змінена. Залишилось всього кілька кадрів, наприклад, як Флеш оббігає Супса.

aquaman_league_of_justice_olivec_2017

Також постраждала й сюжетна лінія Аквамена. Він мав провести в Атлантиді більше часу, і розмовляти мав не лише із Мерою (якщо ви розумієте, про кого я), але й із Нудісом Вулко, у виконанні Уільяма Дефо. Згідно офіційних джерел, Аквамен не брав свою «броню» та зброю нізвідки. Він мав забрати «костюм» та тризуб із рук мертвого короля Атлантиди.

Що стосується Супермена, то його костюм теж мав би бути (схоже) створений Бетменом. За даною інформацією, у версії Снайдера Супермена не оживляли, він сам ожив, ще й із мужньою щетиною. Перед фінальною битвою він вирішує допомогти команді та вирушає до Альфреда, котрий вже був попереджений Беном Аффлеком, котрий, звичайно ж, знав що Супс не зможе не допомогти.

А тепер до Бетмена та Диво Жінки. Із ними теж досить вирізаних сцен. Наприклад сцена, де Бетмен добирається до поселення Аквамена, він долає довгу дорогу через снігові пустелі на коні. Все це зняв Снайдер, але студія вирішила, що ці сцени не потрібні. Також зникла розмова Брюса та Діани: «він погодився?», «більш-менш», «то більш, чи менш», «швидше менш, ніж більш» (ну чи якось так, я не дивився трейлер в українському дубляжі, бо кілька разів глянув в оригіналі). Діану ж позбавили кількох фраз, абсолютно звичайних, втім кокетливим тоном… А на зміну зняли кілька кадрів знизу… Що на мою думки куди більше мало б образити феміністок… І я, в загальному, не про фото нижче, адже цей кадр важко розледіти на швидкості. Втім у фільмі багато затягнутих сцен зі зйомкою знизу, коли показують Диво-Жінку…

a397d465eb1afb6d20688eb403d1818e730bd344e6078c6b0f65b5c50cd0d6da

Врешті-решт у версії Снайдера, в кінці фільму мав з’явитись Дарксайд. Невідомо у якій формі, але ходять чутки, що його мав побачити Кіборг, коли у фінальній битві з’єднав себе із Материнськими Коробками.

Також у фільмі мало бути більше Лекса Лютора. Тобто сцена після титрів все одно була б такою, якою ми її побачили, втім за версією Снайдера, Бетмен теж не з повітря взяв знання про Парадемонів. Він дістав записи Лекса Лютора із псих-лікарні Аркхем.

Також, для тих хто дивується жартам Бетмена, були вирізані його жарти, зняті Снайдером. Наприклад жарт на сталевому мості, коли Кіборг говорить що сумнівався в існуванні Бетмена, а останній відповів, що «проявляється іноді, за потреби».

Також, і це вже не новина, у фінальній битві фільму «Ліга Справедливості» фон неба замінили із нічного синюватого, на денний червоний. Це було зроблено в основному… Аби битва не відбувалась на фоні нічного неба. Тобто студія вирішила, що саме це було проблемою в «БпС», і вирішила що потрібно «ну що завгодно», тільки не нічне небо. І це теж чудово видно із трейлерів.

Також, якщо ви все ж чіпляєтесь до форми Бена Аффлека, то варто сказати, що актор вже не молодий, але для фільму він привів себе до такої форми, що й спортсмени позаздрять. Однак він був неготовий до перезйомок, тож його вирвали із зручного крісла, в котрому він встиг розслабитись. Це не надто вплинуло на його форму, втім в кількох сценах помітна чітка різниця.

Схожі записи