Касові збори фільму “Ліга Справедливості”

justice-league-1200x520

Стартові касові збори фільму Ліга Справедливості виявились досить скромними, у порівнянні із прогнозами. Спочатку експерти вважали, що за перший уік-енд фільм збере 110 мільйонів, а опісля передпрем’єрних показів обіцяли 96 мільйонів. В результаті фільм зібрав 94 мільйони доларів за перший уік-енд. Цифра все одно дуже хороша. Аби ви зрозуміли, наскільки, нагадаю, що це збори лише за перші кілька днів прокату. Навіть така цифра не завадила фільмові «Ліга Справедливості» очолити список касових зборів тижня. Жоден інший фільм на цьому тижні не зібрав більшої каси. Звичайно ж із поміткою на те, що це третій тиждень зборів, «Тор: Раґнарок» зібрав 23 мільйони доларів.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

До речі, в перші два дні касові збори фільму «Ліга Справедливості» були ну зовсім «так собі», але опісля вони вирівнялись і пішли дуже навіть добре, практично догнавши «недобір». Не відомо, із чим це пов’язано і ніяких офіційних пояснень не дається. Зазвичай такі стрибки, в плюс чи в мінус, пояснюються хорошими або поганими рецензіями від критиків та оглядачів (до речі, нашу рецензію ви можете прочитати за посиланням вище, а також може подивитись відео-рецензію), однак тут справа швидше в прем’єрі фільму, котра стартувала в Китаї трохи пізніше, ніж в решті світу.

Станом на час публікації цієї статті, за даними Скота Мендельсона із “Forbes” фільм “Ліга Справедливості” зібрала в світовому прокаті 400 мільйонів доларів.

JОновлена інформація: Screendaily повідомляють що касові збори фільму “Ліга Справедливості” вже “перевалили” за 500 мільйонів. За даними видання “Ліга Справедливості” почала збирати більші суми, переганяючи сьогоднішні збори фільму “Тор: Раґнарок” в Китаї, де “Ліга” зібрала близько 50 мільйонів за перший уік-енд (3 дні). Це трохи нижче ніж стартові збори “Третього Тора”, втім вище, в приклад, за старт “Диво-Жінки”.

Схожі записи