Warner Bros готують серіал про Харлі Квін на своєму «Нетфліксі»

harley-quinn-1

Warner Bros схоже вирішили взятись за доктора Квінзель… Харлі Квінзель… Харлі Квін. Воно й не дивно, враховуючи, до якого рівня популярності зросла слава цього персонажа за останні 2 роки. Схоже «дівчатка» таки отримали свій еквівалент Джокера. Ну, тобто, не персонажа того ж рівня, а образ, в корий можна перевдягнутись на Хелловін за відсутності інших ідей, та персонажа якого можна косплеїти на фестивалях. Але взялись вони за Арлекіна (аби ви знали, в цьому й суть імені) трішки не в тому напрямку, в якому можна подумати.

Власне студія Warner Bros офіційно заявила про старт мультсеріалу про Харлі Квін. Звичайно серіал не входитиме до кіновсесвіту DC. А ще він отримає рейтинг «R», себто 18+. А це означає, що мультсеріал буде не дитячим, нас чекатиме там кров’яка та, можливо, сцени відвертого характеру… Грубо кажучи все те, чого люди чекали він Загону Самогубців, а отримали… Те що отримали.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Я думаю всім очевидно, що Загін Самогубців явно був «зпльований» з Вартових Галактики в суміші з Дедпулом? Цього й чекали фанати, команду відщепенців-лиходіїв, котрі під класну музику різатимуть всіх на право та на ліво, а Марго Робі оголятиметься в кадрі. Так чи інакше, нестачу Warner Bros намагатимуться перекрити мультиплікацією.

Серіал не транслюватимуть на вже існуючих каналах США, Warner Bros планують викласти мультсеріал про Харлі Квін на своєму новому (майбутньому) інтернет-телеканалі. Вочевидь, мова йде про певний аналог Netfix-у. Вочевидь сам Нетфлікс зарекомендував себе настільки добре, що Ворнери побачили для себе «дешевий» для промоутування своїх другорядних шоу. До цього їхні серіали показувались на класичних ТБ каналах, наприклад на CW.

Сподіваюсь, новина для вас радісна.

Схожі записи