Джос Уідон більше не знімає фільм «Бетгьорл»?

batgirl-movie-director-joss-whedon-dc

Нещодавно у мережі вистрілила чутка про те, що Джос Уідон не зніматиме фільм про Бетгьорл. Тольто більше не зніматиме, адже, згідно офіційних джерел, Джос був затверджений на пост режисера фільму про напарницю Бетмена. Більше того, саме Джос Уідон й переконав студію Warner Bros у тому, що фільм про Барбару Гордон таки варто зняти, коли приніс пробний варіант сценарію.

Що це може означати? Ну, по перше, можливо це лише чутка і до інформації не потрібно ставитись серйозно. З іншого боку, можливо фільм про Бетгьорл відміняють, або, що більш вірогідно, її пересовують у часі в майбутнє, адже не було ще навіть сольного фільму про Бетмена.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Більше того, зараз офіційно готуються лише два фільми. Ну тобто два фільми знаходяться на стадії розробки (в тому чи іншому значенні). Зйомки Аквамена, схоже, вже завершені, а зйомки фільму «Шазам» саме почались. Можливо студія зараз просто вирішила вичекати момент і не братись за нові проекти (котрі сама студія так поспішно нам обіцяла представити в найближчі 3 роки).

Схожі записи