Останню серію серіалу “Нелюди” ніхто не захотів дивитись

marvelsinhumans_coverimg_png_2017-09-07t09_43_3312_00

Згідно офіційних даних, остання серія серіалу «Нелюди» від MARVEL зібрала майже рекордно низькі рейтинги. Такий результат взявся не нізвідки. Рейтинги серіалу падали поступово, тобто кожна наступна серія збирала за екранами менше глядачів, ніж попередня. В результаті останню серію не подивились фанати, аби, хоча б, дізнатись чим все закінчилось, а й ті, хто дивились передостанню серію вирішили просто не вмикати телевізор.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Ситуація дуже показова, особливо враховуючи, що творці, після прем’єри в IMAX (що, на мою думку, забило першого цвяха в гріб серіалу) говорили про другий сезон, вирішивши, що не все так погано. Та й фанати (в тому числі і я) дуже серіал чекали та давали йому кредит довіри. Зараз же не ведуться ніякі розмови про другий сезон, і фанати (в тому числі й я) перестали виправдовувати «Нелюдей».

Від себе скажу, що у серіалі справді є позитивні сторони. Мені дуже цікаво було спостерігати за «мутками королівського двору» в стилі Гри Престолів на мінімалках, та й акторська гра кількох акторів дуже непогана. Дуже шкода Енсона Маунза, котрий виконує роль Чорного Грому – він чудовий актор, котрому просто не пощастило із проектом. Іван Реон дуже перспективний хлопчина (Максимус). Обоє викладались на повну. Але в якийсь момент здалось, що творцям самим плювати і вони вже знімали серіал на «відчепись». Тому приклад й однієї сцени із перерізанням горла, котра вийшла просто «лажовою», і це не проблема грошей, адже можна було просто перезняти… Але хтось вирішив, що «і так підійде». Так що самі вирішуйте, хто і як вбив та закопав серіал.

Схожі записи