Галь Гадот погрожує Warner Bros звільненням

27a2df501bec48598560b4b8c6115d21_18

Акторка Галь Гадот, котра виконує роль Диво Жінки, Діани Принс, у кіновсесвіті DC погрожує студії Warner Bros звільненням, у разі невиконання єдиної її умови: звільнення Бретта Ратнера.

Справа у тому, що Бретта звинувачують у сексуальних домаганнях, а в Голівуді зараз з таким дуже популярно боротись, і боряться із сексуальними домаганнями дуже жорстко, викидаючи та звільняючи звинувачуваних навіть з власних же студій та проектів.

brett_ratner

Бретт Ратнер на даний момент займає посаду продюсера у Warner Brosers. В тому ж числі він був продюсером оскароносного фільму «Легенда Г’ю Гласса» із Леонардо Ді Капріо. До 2009 року Бретт активно займався режисурою. З під його руки на екрани вийшли такі фільми як «Люди Ікс: Остання Битва», «21» та трилогія «Година Пік».

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Зараз у Голівуді така тенденція в нормі. Причиною подібних заворушень став Харві Ванштейн, котрий був звільнений із власної студії (власної!) за постійні сексуальні домагання. Першими про це повідомило видання Deadline. Після гучного скандалу світ кіно захопили постійні нападки на всіх, хто хоч якось в подібному підозрювався. В тому ж числі й Бретт Ратнер, проти котрого виступила феміністка Галь Гадот.

gal-gadot-wonder-woman-editorial-use-only-rex-features-060117-920x584

Чи мало місце саме домагання до Галь Гадот – не повідомляється. Однак, думаю рішення студії Warner Bros тут очевидне. І справа не лише в тому, що Галь Гадот чекає як мінімум сиквел фільму “Диво Жінка” (а перший фільм вийшов дуже вдалим), але й утому, що звільнивши Ратнера вони вб’ють двох зайців одним пострілом, позбавившись ще й баласту, котрий псує репутацію студії. А зараз у Голівуді це серйозно.

Схожі записи