Ліга Справедливості не конкурує із фільмом “Тор: Раґнарок”

justice-league-thor-ragnarok-box-office-1058968-1280x0-olivec

Свого часу Warner Bros домовились із порталом Rotten Tomattoes (дуже популярного порталу оцінки фільмів у США та інших країнах), аби ті не публікували рейтинг «Ліги Справедливості» до офіційної прем’єри. Звичайно, рейтинги все одно «витекли» в мережу. До речі критики дали фільмові 40% свіжості (так оцінюються фільми на сайті, «бали свіжості»… а що ще чекати від порталу, котрий перекладається як «зіпсовані помідори»?). Глядачі ж оцінили фільм на 85% свіжості. Співвідношення має тенденцію змінюватись на сайті, це дані із кількаденною затримкою.

Самі ж «Ворнери» стверджують, що не ставили собі за мету конкурувати із фільмом «Тор 3: Раґнарок» (рецензію на котрий ви можете прочитати за ЦИМ посиланням). Тобто вони не збирались збирати більше грошей у прокаті чи бити рейтинги фільму MARVEL. За їхніми словами, «Ліга Справедливості» картина абсолютно інша, як за концепцією, так і за тональністю. Тож вони хотіли представити свій продукт, не просто не оглядаючись на конкурентів, а взагалі у відриві від всього навколишнього. За словами компанії, якщо вже говорити на цю тему, вони знали, що «Раґнарок» збере «касу» вищу, за Лігу, і це ніяк їх не засмучувало.

Нагадаю, творці «Диво Жінки» (режисер та акторський склад) раніше закликали всіх своїх фанатів на фільм «Тор 3: Раґнарок». В свою чергу Кевін Файгі, головний продюсер та директор MARVEL Studios запрошував всых на фыльм «Ліга Справедливості», стверджував, що й сам піде на фільм. Тож якоїсь агресії чи ворожнечі між студіями не спостерігається, все дуже цивілізовано та дружньо.

Схожі записи