Чому Бен Аффлек погодився грати Бетмена?

160324-news-ben-affleck

У нещодавньому інтерв’ю присвяченому фільмові «Ліга Справедливості, рецензію на котрий ви можете прочитати за ЦИМ посиланням або подивитись рецензія від КіноОгляду одразу під цим абзацом, Бен Аффлек розповів, чому він вирішив зіграти Брюса Уейна.

За словами актора, Бетмен – не був однозначним його вибором. Однак його син любить цього супергероя і просив (чи вмовляв?) Бена погодитись. За словами Аффлека саме це стало головним аргументом, аби той погодився на роль. Власне, за словами актора, він грає Бетмена саме для свого сина.

Однак Бен Аффлек також говорить, що ніщо не вічне, і було б добре знайти роль йому красиво та ефектно покинути роль Бетмена у кіновсесвіті DC.

Вже довгенько ходять чутки, що він не хоче грати Бетмена, однак не піддавайтесь паніці і не тисніть на актора. Бен – чудовий Бетмен і я був би радий побачити його в цій ролі ще кілька разів… А тоді й справді, можливо студії варто придумати щось епічне для персонажа, на зразок того, що ми бачили у фільмі «Логан». Я, особисто, був би не проти.

Схожі записи