Кід-Флеш попвнить лави “Легенд”

Кейнан Лонсдейл офіційно став частиною основного акторського складу серіалу «Легенди Завтрашнього Дня». Уоллі Уест, більш відомий, як Кід-Флеш, став повноцінним членом Легенд Завтрашнього Дня. Починаючи з 13 епізоду серіалу актор приєднається до серіалу та команди на постійній основі.

Кід-Флеш вже з’являвся в прем’єрі третього сезону серіалу «Легенди Завтрашнього Дня». З іншого боку, рідний серіал, «Флеш», персонаж покинув в 7 епізоді 4 сезону, виїхавши з Централ-Сіті з метою самопізнання. Він ненадовго повернувся в кросовері «Криза на Землі-Х» але тільки в епізоді іншого серіалу – «Супергьорл». Сценаристи, мабуть, так і не змогли визначитися з роллю другого спідстера в команді Флеша, тому Уоллі стане частиною Легенд та заманою Джефферсона Джексона, він же єдина жива половина Фаєршторма.

«Нам дуже сподобалося працювати з Кейнаном в прем’єрі третього сезону. Тому коли персонаж покинув ряди команди Флеш і опинився далеко від сім’ї і рідного дому, ми зрозуміли, що Уоллі Уест ідеальний кандидат до лав Легенд – зазначив виконавчий продюсер Філ Клеммер – Зрештою, наш серіал – про команду випадково зібраних героїв у пошуках самих себе . І вони знаходять відповідь у подорожах в часі та дивних пригодах. Так що Уоллі приєднається не тільки до друзів, але і до колишнього ворога – палія Міка Рорі. І до кінця сезону він дізнається, що у Легенд зовсім інше визначення слова «герой».

Серіал «Легенди Завтрашнього Дня», за мотивами коміксів DC, повернеться на екрани телеканалу CW вже 13 лютого. Поточного року.

Схожі записи