Відома дата прем’єри фільму “Вартові Галактики: Частина 3”

guardians_3_-_olivec

Поки Marvel зберігають нехарактерну для них секретність щодо четвертої фази Marvel Cinematic Universe (яка повинна початися вже 5 липня 2019 року зі виходом сиквелу фільму «Людина-Павук: Повернення додому») Джеймс Ганн оголосив, що «Вартові Галактики 3» вийдуть вже в 2020 році , чого в загальному і слід було очікувати. Режисер згадав про це в своїй короткій сесії «питання-відповідь» в Twitter. Точну дату виходу він не назвав, але Marvel вже називали три дати в 2020 році, так що «Вартових» варто очікувати 1 травня, 7 серпня або 6 листопада 2020 року.

Ніяких подробиць про фільм також немає, і навряд чи вони з’являться до виходу фільму «Месники: Війна Нескінченності» і його сиквелу, адже в цих фільмах Вартові Галактики беруть безпосередню участь, тож говорити про фільм «Вартових» означатиме спойлерити події Вінйи Нескінченності. Можливо, у фільмі з’явиться нарешті Адам Уорлок, на якого Ганн вже натякав в сцені після титрів фільму «Вартові Галактики 2», і це стане стартовим майданчиком для його сольного фільму. Можливо, плани Marvel щодо четвертої фази серйозно змінилися після придбання прав на використання Людей-Ікс та Фантастичної Четвірки, і це якось позначиться на триквелі Вартових. Нам залишається лише чекати офіційних заяв від Marvel Studios.

Вартових Галактики можна буде побачити на великому екрані вже 3 травня, в довгоочікуваному фільмі братів Руссо «Месники: Війна Нескінченності».

Схожі записи