Акторський склад фільму «Шазам» отримав поповнення

zachary-levi-as-shazam-with-fan-art-by-artist-datrinti

Приємно знати, що фільм «Шазам» є із тих картин, котру DC Films та Warner Bros не закинули, а також, що анонс фільму не став черговою «мильною бульбашкою». Нам анонсували і сольний фільм про Бетмена, і про Флеша, і обидва то втрачали режисерів, то сценарії. Тож вдвічі приємно сказати, що робота над фільмом «Шазам» іде повним ходом. А отже, ми отримали трохи нової інформації про розробку фільму.

Відтак, акторський склад фільму «Шазам» отримав поповнення. Ми нарешті можемо назвати кілька виконавців ключових ролей фільму.

У першу чергу варто сказати, що знайдено головного лиходія фільму. Марк Стронг офіційно підтвердив, що його затверджено на ноль Доктора Сівани. Це один із головних суперників супергероя в коміксах, на одному рівні із Чорним Адамом. Сівана – божевільний науковець, котрий іноді звертається й до магії. Тож тепер ми знаємо не лише нового актора у фільмі, але й головного антагоніста. Це, звичайно, не Чорний Адам, зате його гратиме Марк Стронг. Актор, до речі, вже засвітився у фільмах DC, а власне у фільмі «Зелений Ліхтар».

shazam-movie-cast-wizard-ron-cephas-jones

У другу чергу ми дізнались, що Рон Сепас Джонс на разі веде переговори із студією Warner Bros щодо ролі у фільмі «Шазам». Актор проходив кастинг на роль Чарівника, котрий дав здібності Біллі Батсону. Кастинг пройшов успішно, але офіційної інформації про затвердження актора на роль Чарівника поки немає. Саме цей персонаж є «джерелом» сили як Шазама, так і Чорного Адама. Якщо все вірно, то можна також зробити висновок, що образ Чарівника буде взятий із всесвіту New52, де персонаж є чорношкірим. Так що, в принципі, канон.

shazam-movie-cast-billy-batson-asher-angel

Ну і, практично традиційно, нагадаю, що фільм «Шазам» запланований до прем’єри на квітень 2019 року. Режисером фільму став Девід Сандберг. Окрім вищеназваний акторів, що попвнили акторський склад фільму, головні ролі розділять Ашер Енджел та Закарі Леві, котрі зіграють Біллі Батсона та супергероя Шазама, відповідно.

Схожі записи