Актори “Вартових Галактики” виступили проти Disney та звільнення Джеймса Ганна

guardians-of-the-galaxy-cast-signs-open-letter-backing-director-james-gunn-

Продовження історії Джеймса Ганна та його звільнення з Disney. Нагадаю, Джеймс Ганн – режисер двох фільмів «Вартові Галактики» – був звільнений із компанії за свої жарти в стилі чорного гумору в період з 2008-го по 2012-й роки. Тоді він вже вибачався за свої жарти. Нещодавно його старі записи в твіттері відкопали політичні активісти Джек Пособяк та Марк Сермович, прихильники сьогоднішнього президента США, Дональда Трампа. Не секрет, що Ганн критикував політику президента. Disney, одразу злякавшись, звільнили режисера зі всіх постів компанії. Джеймс вибачився ще раз. Про всі ці події можете почитати в наших попередніх публікаціях. Для цього просто перейдіть за посиланнями, що будуть розміщені наприкінці статті.

На захист режисера одразу виступив Дейв Батіста (Дракс Руйнівник). Інші актори теж виступили на підтримку Джеймса, але ніби просто натякаючи, не говорячи нічого на пряму. До сьогоднішнього дня. У Twitter-акаунтах акторського складу дилогії «Вартові Галактики» з’явився відкритий лист підтримки і вимоги повернути режисерові роботу, під яким підписалися Кріс Пратт, Зої Салдана, Дейв Батіста, Бредлі Купер, Карен Гіллан, Пом Клементьєфф, Майкл Рукер, Шон Ганн та Він Дізель. Оригінальний лист публікую одразу під цим абзацом, одразу за листом дослівний (наскільки це можливо) переклад.

9ympqlf

Відкритий лист від касту «Вартові Галактики».

Нашим фанатам і друзям:

Ми цілком підтримуємо Джеймса Ганна. Ми всі були шоковані різким звільненням і насилу витримали 10 днів без відповіді, збираючись з думками, молячись, слухаючи і дискутуючи. У цей час ми були натхненні неймовірною підтримкою від фанатів і членів медіа, тих, хто бажає повернення Джеймса до режисури Третьої Частини пригод Вартових Галактики, і в той же час пригнічені тими, хто сліпо повірив всім пліткам, що оточили Джеймса.

Бути частиною дилогії «Вартові Галактики» – велика честь для кожного з нас. Ми не могли залишити цей період життя без вираження нашої любові, підтримки і подяки Джеймсу. Ми не збираємося захищати його жарти кількарічної давнини, але хочемо поділитися тим, що ми провели багато років разом, створюючи два фільми. Його поведінка після звільнення – це поведінка людини, з якою ми щодня зустрічалися на знімальному майданчику, його вибачення, зараз і тоді, давно, коли він вперше вибачався за цю ситуацію – абсолютно щирі і йдуть від самого серця і душі. Взявши кожного з нас на роль, щоб допомогти розповісти цю історію про невдах та вигнанців, Джеймс змінив наше життя назавжди. Ми віримо, що тема спокутування ще ніколи не була такою актуальною, як зараз.

Кожен з нас хоче працювати в майбутньому знову з нашим другом Джеймсом. Його історія не закінчена – не таким чином.

Суспільство сьогодні вкрай різко судить людей. Джеймс, найімовірніше, не єдина людина, яку піддали народному суду. У зв’язку з тим, що країну розривають політичні протиріччя, Джеймс може стати далеко не останнім, кого засудять. Але ми віримо і сподіваємося, що американці відкинуть свої політичні погляди і все-таки перестануть руйнувати репутацію людей і почнуть чинити опір стадному інстинкту, який деякі використовують як зброю.

Ми сподіваємося, що всі ці події тепер стануть для нас прикладом і допоможуть усвідомити велику відповідальність, яка лежить сьогодні на нас, користувачів інтернету. Ми сподіваємося, що в майбутньому люди будуть уважніші та двічі подумають про те, як висловити свої почуття. І сподіваємося, що люди знайдуть в собі сили, щоб не приносити людям шкоду, а зцілювати їх. Дякуємо, що приділили нам час, читаючи ці слова.

Вартові Галактики.

Це, до речі, не єдині наслідки звільнення Джеймса Ганна із Disney. Багато зірок та діячів США сприйняли таку реакцію компанії та публіки як початок нового «полювання на відьом». Мається на увазі, що публіці вже не достатньо всіляких Харві Вайнштейнів та Кевінів Спейсів, тепер достатньо посту в соціальних мережах. Більше того, досить дурного жарту, написаного десять років тому. І не сподівайтесь, що «це було давно і не правда». Обов’язково знайдуться люди, що відкопають ці слова. Як наслідок, в підтримку Джеймса Ганна з Twitter видалились Майкл Рукер та Сельма Блер. Одразу за ними із тієї ж мережі видалився Ден Хармон – творець та автор одного із найпопулярніших сьогодні мультиплікаційних шоу «Рік та Морті». Раян Джонсон, режисер восьмого епізоду Зоряних Воєн «Останні Джедаї» публічно зачистив свій аккаунт в твіттері від всього, де є хоч одне слово, котре може хоч когось образити.

В результаті виник унікальний для сьогоднішнього часу випадок, коли у відповідь на звинувачення величезна кількість аудиторії та медійних персон не засудила «винуватця», а виступила на його підтримку. А акторський склад «Вартових Галактики» й узагалі увійшов у відкриту конфронтацію із студією Disney. Нехай і з часом, але приємно знати, що актори відкрито висловили свою підтримку другові та колезі.

Детальніше про хід подій можете прочитати, як і обіцяно, за наступними посиланнями:

Disney звільнили Джеймса Ганна, режисера «Вартових Галактики»

Фанати створили петизію за повернення Джеймса Ганна в MARVEL

Актори “Вартових Галактики” заступились за Джеймса Ганна

Схожі записи