Disney звільнили Джеймса Ганна, режисера «Вартових Галактики»

james-gunn-raccoon-1012287-1280x0

Всі авторитетні видання вже опублікували новину про звільнення Джеймса Ганна студією Disney, тому в правдивості інформації сумнівів не виникає.

Справи такі: ще до того, як Джеймса Ганна найняли Disney, він публікував в своєму твіттері жарти з розряду «чорного гумору» на всі «заборонені» теми, які тільки можливо. Від смертельних захворювань, до педофілії. Тут потрібно зауважити, що до «Вартових Галактики» Джеймс займався дивними та, часто, трешняковими комедіями. Для кращого розуміння можна навести в приклад комедії «Муві 43», «Слизняк», або ж стрічку «Супер», дешеву версію «Піпця»… Хоча останній фільм не варто порівнювати із «Піпцем», адже сценарій Ганн написав за роки до виходу стрічки Метью Вона. І в тих кругах, в котрих крутився режисер, ще такими апологетами як Джордж Карлін, Ріккі Джервейс та іншими була прийнята думка, що жартувати можна над усім. «Немає заборонених тем, є погані жарти». Відбувалось це з 2008-го року до 2011-го. Втім, коли Marvel Studios наймали Ганна у 2012-му році для зйомок «Вартових Галактики», Джеймс вибачився за кожен жарт та пообіцяв не робити подібного в майбутньому (статтю шестирічної давності про це можна знайти на порталі Hollywood Reporter), чого й не робив. Але певні люди відкопали його жарти семи та десятилітньої давності. В світлі настроїв, котрі сьогодні керують Голлівудом, Disney вирішили не ризикувати та звільнили режисера. Хоча в 2012-му вони, очевидно, про жарти знали, і тоді вони їх не бентежили.

. . . . . . . . .

Не відомо, хто займатиме пост режисера фільму “Вартові Галактики: Частина 3“, адже звільнили Джеймса лише вчора, у п’ятницю. Але відомо, що зовсім недавно Джеймс Ганн завершив роботу над сценарієм фільму та назвав дату очікуваної прем’єри. Навряд чи його сценарій тепер ляже в основу майбутнього фільму, що може означати, що версію цього режисера, щодо “трилогії” ми вже ніколи не побачимо. Якщо його, звичайно, якимсь дивом, не повернуть. Ганн повторно вибачився за свої жарти одразу після “звинувачень”. На саме звільнення це, звичйно, не вплинуло.

На даний момент звільнення режисера не було прийнято публікою однозначно позитивно. На захист Джеймса Ганна виступили актори, котрі брали участь в зйомках «Вартових Галактики». Втім, Disney себе убезпечили від можливої критики публіки завчасно. Що ж, зараз часи такі.

Схожі записи