Зазі Бітц зіграє в сольному фільмі про Джокера

zazie-beetz-joker-913

Відзначившись роллю мутантки Доміно у фільмі «Дедпул 2», Зазі Бітц вирішила спробувати себе в ще одному кінокоміксі – сольній картині про Джокера з Хоакіном Феніксом. Подробиці про персонажа Бітц не розголошуються, відомо лише, що вона зіграє якусь матір-одиначку. Можливо, це буде матір самого Джокера, а можливо й ні.

Дія розгоренться в Готемі зразку 1980-х років, а в центрі уваги виявиться жорстка і реалістична кримінальна історія про походження Джокера. Джерелами натхнення для авторів називаються роботи Мартіна Скорсезе, що побачили світ в ту епоху: «Таксист», «Скажений бик» і «Король комедії». Warner Bros. описують сюжет як «дослідження життя людини, ігнорованої суспільством, що має більш загальний і повчальний характер».

. . . . . . . .

. . . . . .

За постановку стрічки відповідає режисер трилогії «Похмілля у Вегасі» Тодд Філліпс, він же працював над сценарієм разом зі Скоттом Сильвером («8 миля»). Майбутній фільм не буде частиною розширеного всесвіту DC, але стане першим проектом, створеним в рамках нового студійного бренду. Бюджет складе $55 мільйонів.

Зйомки «Джокера» стартують у вересні в Нью-Йорку, прем’єра запланована на 4 жовтня 2019 року. Імена інших учасників касту не розголошуються, хоча інсайдери запевняють, що одну з ролей «Уорнер» пропонують Роберту Де Ніро.

Схожі записи