Названо дату прем’єри сольного фільму про Джокера

phoenix-joker-clue

Студія Warner Bros. оголосила офіційну дату прем’єри кінокоміксу «Джокер» – стрічка з Хоакіном Феніксом в образі культового суперлиходія DC опиниться на широких екранах 4 жовтня 2019 року. За постановку картини відповідає режисер трилогії «Похмілля у Вегасі» Тодд Філліпс, він же працював над сценарієм разом зі Скоттом Сільвером ( «8 миля»).

Події розгортатимуться в Готемі зразка 1980-х років, а в центрі уваги виявиться жорстка і реалістична кримінальна історія про походження Джокера. Джерелами натхнення для авторів називаються стрічки Мартіна Скорсезе, що побачили світ в ту епоху: «Таксист», «Скажений бик» і «Король комедії». WB описують сюжет кінокоміксу як «дослідження життя людини, котру ігноровало суспільство, яке має більш загальний і повчальний характер».

Відомо, що прийдешній фільм не буде частиною кіновсесвіту DC, але стане першим проектом, створеним в рамках нового студійного бренду. Бюджет складе 55 мільйонів доларів.

Зйомки «Джокера» стартують у вересні, в Нью-Йорку. Імена інших учасників касту не розголошуються, хоча інсайдери запевняють, що одну з ролей WB пропонують Роберту Де Ніро.

Схожі записи