Фанати створили петизію за повернення Джеймса Ганна в MARVEL

jamesgunn1

Зовсім небагато часу пройшло з того часу, як режисера «Вартових Галактики» було звільнено з Disney та Marvel за жарти з розряду «чорного гумору» десятилітньої давності. Детальніше про новину можете почитати за ЦИМ посиланням. Але вже сьогодні на порталі Change.org було створено петицію на захист режисера. Всього за два дня свого існування петицію підписало 150 тисяч людей. Що, очевидно, показує позицію американських фанатів.

В петиції говориться наступне:

. . . . . .

Я достатньо розумний, аби розуміти, що петиція, швидше за все, нічого не змінить, втім вона може допомогти Disney зрозуміти, що вони зробили помилку.

Я погоджуюсь з тим, що коли люди говорять на роботі в студії паршиві речі, компанія може їх звільнити через різні проблеми. Але ця ситуація в корені відмінна. Справа не лише в тому, що він говорив ці речі задовго до того, як прийшов працювати в Disney, але й в тому, що це були жарти. Я згоден людьми, включаючи самого Джеймса Ганна, котрі кажуть, що жарти були погані та несмішні, але, тим не менш, то були все ще жарти. Це не була якась заява чи позиція, а просто невдала спроба бути смішним.

Інша справа, коли ви зробили це з Ганном, ви маєте зробити це зі всіма працівниками своєї студії, котрі коли-небудь недоречно жартували. А я сумніваюсь, що в світі знайдеться хоча б одна людина, котра ніколи в житті не розповідала гарячливий анекдот.

Якщо б MARVEL пішли на зустріч, та знову найняли Ганна – це було б чудово. Але якщо все, що ми можемо зробити, це підтвердження з боку ваших підписів, що Disney зробили помилку – це я теж вважатиму перемогою.

Дякую.

Петицію склав Чендлер Еванс та направив їх в Marvel та Disney (власне, до двої їх підрозділів). Якщо ви бажаєте підтримати петицію, то знайти її можна за посиланням в кінці публікації. А тим часом можете висловитись на тему звільнення Джеймса Ганна під публікацією цієї статті на Facebook, на нашій офіційній сторінці.

Нагадаю, кілька днів тому Disney звільнили Джеймса Ганна з посту режисера та всіх інших можливих посад компанії. Незадовго до цього Джеймс завершив роботу над сценарієм третьої частини фільмів «Вартові Галактики» та називав приблизну дату прем’єри. Яка подальша доля франшизи «Вартових Галактики», котрі також входять у кіновсесвіт MARVEL, поки невідома.

Петиція: https://www.change.org/p/marvel-re-hire-james-gunn?signed=true

Схожі записи