Актори “Вартових Галактики” заступились за Джеймса Ганна

guadians-of-the-galaxy-cast-with-james-gunn-2017

Кріс Пратт і Зої Салдана, які виконують ролі Зоряного Лорда і Гамори в фільмах «Вартові Галактики», висловилися з приводу звільнення Джеймса Ганна з посту режисера третьої частини блокбастера (правда, не згадавши постановника безпосередньо).

«Це були важкі вихідні, не буду брехати. До тих пір, поки не вникну в усі деталі, я утримаюся від коментування ситуації. Я просто хочу, щоб всі знали – я люблю ВСІХ членів моєї сім’ї “Вартових Галактики”. І завжди буду », – заявила Салдана.

У свою чергу Пратт опублікував цитату з Нового Завіту, а саме з Послання Якова 1:19 (в англійському перекладі Біблії – «Epistle of James»): «Так пам’ятайте, брати мої кохані: нехай кожна людина поспішає слухати, але зволікає з відповіддю, зволікає з гнівом».

. . . . . . . .

. . . . . . .

Дейв Батіста, першим з акторського складу «Вартових» заступився за Ганна, знову відкрито висловив свою точку зору: «Те, що відбулося стосується не тільки”Вартових Галактики 3“, Джеймса Ганна, мене самого, Disney і так далі. Це була атака #кібернацістів, причому успішна. Нам пора об’єднатися проти цього абсурду, і справа вже не в ображених людях! Все стане набагато гірше. І це може трапитися з кожним».

Нагадаю, Джемса Ганна було звільнено за жорсткі жарти, написані в твітері в період з 2008-го по 2012 рік, за котрі в тому ж році Ганн вже вибачався, тоді про це писали кілька видань, тож Disney про них знали. Розкопали жарти в тисячах повідомлень консервативні активісти Джек Пособяк та Марк Сермович. Не секрет, що останнім часом Ганн відкрито критикував політику президента Трампа, чиїми прихильниками є Пособяк та Сермович. Фанати Ганна створили петицію в підтримку режисера, в котрій говориться, що не варто звільняти людей за погані жарти давнини. Петицію за два дні підписало понад 150 тисяч людей. Сам Джеймс Ганн не виправдовує ті жарти, кажучи, що просто намагався жартувати тоді якомога специфічніше, зокрема, щоб привернути увагу до своїх малобюджетних фільмів. Режисер стверджує, що не звинувачує себе за ті жарти, але сьогодні він зовсім інша людина. Окрім того, Ганн сказав, що розуміє позицію Disney та нічого не вимагає від студії, приймаючи її рішення. “Все, що я можу зараз зробити, це бути кращим представником людської раси, більш чуйним та розуміючим, а також краще думати над своїми словами” – пише Джеймс Ганн.

Схожі записи