Комік-Кон 2018: злитий опис нового трейлеру “Венома”

dil_qadxcaah8ca

Комік-Кон – подія велика. Окрім гучних новин, також там показують певні речі, доступні лише відвідувачам самого комік-кону. Так сталось і з фільмом “Веном“. Фанатам показали трейлер, котрого не буде найближчим часом в мережі. Ексклюзивними ці трейлери також роблять тому, що часто там є недопрацьована графіка. До прикладу, після відгуків на перший трейлер фільму “Веном” творці вирішили прислухатись до фанатів та трохи переробити зовнішній вигляд симбіонта, канонічно збільшивши йому очі. До речі, кадр із “ексклюзивного” трейлеру теж з’явився. Можете порівняти кадр із тим, що ви бачили у вже опублікованому трейлері. Одразу під цим абзацом.

tom-hardy-transformed-in-the-venom-movie

Ну і, звичайно, якщо зняти трейлер не вдалось, обов’язково хтось опише все, що там відбувалось. Зауважте, саме того трейлеру, що був показаний на комік-коні, ви не дочекаєтесь. В принципі, це й трейлером назвати можна із сильною натяжкою. Його допрацюють, щось додадуть, щось приберуть, підправлять графіку, і тільки в той момент його побачить світ. А поки можна лише почитати слова очевидця.

Едді Брок входить в магазин, який ми бачили в попередньому ролику, він знає, що дівчина стежить за ним. Вона каже, що Брок виглядає «гівняно», головному герой поган себе почуває. Вона пропонує йому помедитувати. Уже вдома, Брок вкмикає DVD і намагається медитувати на підлозі. Показують швидку нарізку кадрів, де Брок біжить по лісі. Брок б’є себе по обличчю, потім п’є таблетки. Знову показують сцену, де він комусь дзвонить і каже, що йому щось недобре. Нам показують спочатку, як Брок прокидається в страху на дивані, а потім сцену, в якій вночі Брок гуляє по вулиці міста, бачить у відображенні машини замість свого відображення Венома, а потім в жаху відскакує до стіни.

Персонаж Різа Ахмеда каже, що люди недосконалі і що майбутнє за симбіозом людей та симбіонтів. Показують невдалий тест з однією людиною, потім тест з Броком. Потім знову екшен-сцена з квартири Брока, в якій той щупальцями симбіонта атакує нападників. Сцена погоні, ламання мотоцикла Брока і ще екшен в гонитві з симбіонтом.

Веном говорить всередині голови Едді про те, що його минуле життя закінчене. Брок не хоче шкодити людям, з’являється Веном і знову говорить з Броком. Показують, як симбіонт зцілює тіло Брока від побоїв і зламаних кісток. Показують, як Веном тримає за горло людину і облизує її своїм величезним язиком.

Знову персонаж Ахмеда пишається тим, що він створив, знову монтаж екшен-сцен. Показують, як Брок освоює нові здібності, показують, що дівчина Брока знає про його «становище». Екшен-сцени: жінка стріляє шипами зі своєї спини в людей на ринку. Рука Венома перетворюється на величезну сокиру, якою він рубає ворогів. Показують, як Веном бореться з іншим симбіонтом. Остання сцена: Веном загрожує зжерти обличчя чоловіка, котрий пристає до дівчини в магазині, чоловік запитує «Та хто ти взагалі такий?», після чого половина обличчя Брока замінюється обличчям Венома і разом вони кажуть «Ми – Веном». Симбиот відкушує голову чоловікові, перетворюється назад в Брока. Едді каже жінці «Доброго вечора» і йде.

Можете порівняти опис із офіційним трейлером фільму “Веном“, котрий є у відкритому доступі:

Головну роль у фільмі “Веном” виконує Том Харді. Режисером виступає Рубен Флейшер. випускається кіно студією Sony. На широкі екрани кінотеатрів “Веном” добереться на початку жовтня поточного року.

Схожі записи