Месники 4: нова теорія про Камені Нескінченності, або чому зламалась рукавиця Таноса

time-stone-featured

Як я вже неодноразово писав, я не дуже люблю всілякі “фанатські теорії“. Але іноді в поле зору потравляє щось справді цікавеньке. Однією із таких «цікавеньких теорій» виявились міркування користувача Reddit під ніком LoL-Guru. Зараз спробую максимально стисло описати його теорію, бо в нього там цілий маніфест і гора постів.

Так от, починаються міркування з того, що коли Доктор Стрендж передає камінь Таносові – камінь світиться. Адже камені зазвичай випромінюють певний спектр світла, коли використовуються. Перед цим Танос промовляє до Стівена: «ти так і не використав свою найпотужнішу зброю». Чи насправді це так? Ось про це й розмірковує LoL-Guru. Адже на його думку, Стрендж використав камінь, просто не так, як того очікував сам Танос.

. . . . . . . . .

За словами автора, у фільмах вже показували тих, хто міг опиратись силі каменів. Наприклад Кецилій та його міньйони уникали потужної дії каменя часу. Вартові Галактики втримали камінь Сили. Тоні Старк не підкорився каменю розуму. Тож, можливо, використовуючи один із каменів (за словами автора – Сили) Танос зміг би опиратись дії каменя часу і Стрендж про це знав. Саме тому він вже використав камінь до того часу, відправивши його в майбутнє, де Месники могли скористатись каменем для перемоги, а тоді камінь мав би повернутись назад в часі, вже опісля його використання Месниками. Відтак, на думку автора, саме тому зламалась рукавиця Таноса, адже камінь часу вже побував там, де Месники перемогли.

В підтвердження своїх слів LoL-Guru наводить кадр одного із трейлерів фільму «Месники: Війна Нескінченності», де Халк біжить разом із іншими Месниками у Ваканді (не Брюс Беннер в костюмі Халкбастера, а саме зелений Халк), чого, я пам’ятаєте, у фільмі не було. На думку автора теорії, це не просто кадр заради кадру, а момент із четвертих «Месників». Просто цього, поки що, не сталось. Точніше, не сталось в цій версії часу.

Також вважається, що камінь часу пересувається лише в часі, але не в просторі. Саме тому Стрендж обрав саме ТАКИЙ план, аби Тоні залишився живим. Адже він має знайти камінь, а також його розуму вистачить, аби зрозуміти план та використати силу каменя так, як він це зробив із каменем розуму.

Як гадаєте, має право на життя подібна фанатська теорія? Маєте якісь заперечення чи зауваження?

Схожі записи