Флеш – головна окраса фільму Ліга Справедливості

gallery-1469528374-the-flash-in-the-justice-league-trailer

Опісля тестових показів фільму Ліга Справедливості (детальніше можете прочитати за ЦИМ посиланням) оглядачі та критики почали більше звертати увагу на слова глядачів, котрим пощастило вже оцінити фільм. Ці ж глядачі зауважили, що супергерой Флеш став головною окрасою фільму. Я трішки поаналізую, чому так вийшло, адже певні речі були зрозумілими ще із трейлерів.

Перше, на що варто звернути увагу – це виправдана відсутність сольного фільму супергероя. Справа у тому, що фанати часто насміхались із того, що DC не створили сольний фільм про кожного учасника Ліги до прем’єри самого кросоверу. І, хоча Аквамен та Бетмен – велика втрата для нас (звичайно, їх фільми ще чекають нас у майбутньому, на приклад Аквамен чекає нас вже наступного року під режисурою Джеймса Вана), однак Флеш вибивається із цієї концепції (разом із Кіборгом, але тут все зрозуміло).

Згадайте Людину Павука, коли той дебютував у фільмі Капітан Америка: Громадянська Війна (ну або «Перший Месник: Протистояння», можете почитати більше за ЦИМ посиланням). Як і у Людини Павука, у Флеша поки що не було серйозних пригод, випробувань, суперників. Він лише «штовхав людей та тікав». Тож як про це зняти фільм? Але, головне що важливо зауважити, Людина Павук вільно тримався у фільмі про Капітана Америку, він був готовий до бою. А тепер передивіться трейлери фільму Ліга Справедливості. До чого я веду? До того, що Барі Аллен – не готовий до бою. Абсолютно.

Він на пряму про це говорить. Він хоче приєднатись до команди Бетмена, але потрапляє в ситуацію не просто боротьби із якимсь лиходієм, йому доведеться рятувати всю планету від цілої армії! Йому лячно і він навіть намагатиметься вийти з гри. Тобто нас чекає становлення Флеша як героя саме у цьому фільмі. Йому доведеться боротись зі своїми страхами, доведеться знайти в собі силу та сміливість – все те, чого Пітер Паркер (Людина Павук) у фільмі про «Громадянську Війну» (трясця) не робив. Тобто Флеш буде куди більш цікавим персонажем ніж Спайді у своєму дебюті.

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Взагалі, між Спайді та Флешем можна навести й інші аналогії. Наприклад, саме Флеш має стати носієм очевидного гумору (тобто не курйозних ситуацій, а спеціально вибудованого героєм гумору). Він ще молодий, недосвідчений, і головне – не це робить його кумедним (як у випадку із Спайді). Просто він потрапляє в середовище досвідчених супергероїв, у котрих сформоване світобачення. Флеш дивиться на цей світ інакше. Це як ніби ви потраипте у середовище удвічі старших від вас людей, котрі постійно кличуть вас допомогти їм із комп’ютером. У вас же точно знайдеться якийсь жарт в кишені, чи не так? Тож Флеш також стане джерелом самоіронії фільму, саме він висміюватиме усілякі кліше, котрі звичні для Бетмена чи Диво Жінки, але молодому не молодому Флешеві.

Мушу зізнатись, я не є великим фанатом Флеша. На противагу більшості фанатів, я люблю трішки інших персонажів. Однак в цьому ключі Флеш має бути найцікавішим персонажем фільму, адже ми споглядатимемо на його становлення як супергероя, наче у сольному фільмі, і при цьому не позбавимось епічності, адже цікаво також буде спостерігати за його взаємодією із іншими персонажами.

Є велика надія, що як і у фільмі «Люди Ікс: Апокаліпсис», над екшн-сценами попрацюють гідно. Хотілося б сказати, що Флеш буде і в цьому плані найцікавішим, але я швидше скажу, що він буде «таким же цікавим», адже ми споглядатимемо за шісткою супергероїв із унікальними здібностями та стилями боротьби, тож кожен внесе у фільм свій унікальний тип екшену. Тож радше особливо цікавим буде поглянути, як ці стилі будуть співвідноситись один до одного.

Що ви думаєте про майбутній фільм? Чого від нього чекаєте? І за ким, на вашу думку, буде найцікавіше спостерігати у фільмі?

Схожі записи