Тестові покази фільму Ліга Справедливості

league-olivec

В США відбувся другий раунд тестових перед показів фільму «Ліга Справедливості». Взагалі, фільм зараз переживає не найкраще відношення фанатів, котрі, звертаючи увагу на провал фільму «Бетмен проти Супермена» та вже п’яті до зйомки картини вже упереджено дивляться на стрічку. Однак, якщо вірити новим «тестувальникам» фільму, «Ліга Справедливості» – вдалась.

Ще рано судити, адже ми фільму ще не бачили, та й фільм знаходиться на пост-продакшені і вийде на екрани лише у листопаді, але новини із тестових показів змушують повірити, що у фільму все прекрасно.

Фільми Осені 2017, на котрі варто сходити в кіно.

Більшість глядачів, котрі встигли переглянути стрічку «Ліга Справедливості» описують фільм як «вдалий епік». Практично всі відгукуються про фільм добре (принаймні я поганих відгуків не помітив).

Інтернет-ресурс «batmannews» повідомляє, вони розмовляли із кількома людьми, котрі переглянули фільм, і відгуки від них схвальні. Більше того, на тестових перед-показах Ліги було досить глядачів, котрим зовсім не сподобався «Бетмен проти Супермена», однак «Ліга Справедливості» сподобалась більше ніж. Це, звичайно, радісні новини.

Не відомо, чи це Джос Уідон так вплинув на фільм своїм баченням та перезйомками, чи просто фільм від початку був успішно знятий… Враховуючи реакцію на «БпС», котру я не розділяю (у будь якому випадку не так категорично), схилятимусь до першого варіанту.

До речі, у фільмі «Ліга Справедливості» будуть сцени після титрів. Ну, для тих хто не знав та кому цікаво. Їх має бути всього дві штуки.

Схожі записи