Стен Лі став продюсером фільму «Піщана Людина»

sandmanmovielarge

Стен Лі, засновник компанії MARVEL – людина зайнята. Ще в сімдесятих Стен відвідав кожну студію у Голівуді, аби просувати створених ним персонажів в кіно та на телебаченні. Зараз легенді вже цілих 94 роки, тож зрозуміло, що запал його не вічний, однак Стен Лі продовжує тішити нас своїми роботами та камео у фільмах MARVEL. А втім, хто чекав від крутого старигана оригінального, окремого від студії та компанії MARVEL в цілому фільму? Ніхто, окрім самого Стена, котрий представляє нам своє творіння, фільм «Піщана Людина», або «the Sandman».

Попереджаю, що цей фільм немає особливого відношення до персонажа, створеного самим Стеном Лі та Стівом Дітко. Звичайно, Уільям Бейкер, вигаданий Стеном Лі як суперник Людини Павука під прізвиськом «Піщана Людина». Однак персонаж фільму – це абсолютно відокремлена від попередніх робіт автора картина. Хоча, хтозна, що там маестро Стен Лі додав від себе?

Ось офіційний трейлер фільму:

Піщана Людина – це, якщо ви вже подивились трейлер, жахастик, що вийде на екрани телеканалу SyFy вже 14 жовтня цього року. Очікування від фільму дуже високі. Можливо, це саме те, чим би мали зайнятись Sony, котрі саме почали екранізувати суперників Людини Павука без самого Людини Павука?

У фільмі задіяні такі легендарні для індустрії жахів актори як: Тобін Белл (виконавець ролі конструктора у фільмах серії «Пила»), Аманда Вісс («Жахи на вулиці в’язів»), Шон Сіпос («Щоденники Вампіра», «Техаська різня бензопилою 3D»), Ріко Росс («Чужі»). Також у створенні фільму брали участь автори картин «Леприкон» та «Зловісний».

Схожі записи