Уільям Дефо розповів про зйомки у фільмі Аквамен

william_defoe_olivec_interview

Один із моїх улюблених акторів, Уільям Дефо, завершив свою роботу у фільмі Аквамен. Там Уільям виконав роль Нудіса Вулко, наставника Артура Карі, Аквамена. Актор сказав, що працювати разом із Джеймсом Ваном одне задоволення, та й взагалі, робота була веселою та приємною. До речі, зараз усі актори, що приймають участь у зйомках, тепло відзиваються про процес та самого режисера. Воно й не дивно, Аквамен – найбільш стабільна картина у розряднику кіновсесвіту DC.

Уільям Дефо вніс просто неоціненний вклад у жанр супергероїки, коли вперше постав у ролі Зеленого Гобліна. Сталось це в далекому 2002-му році, у фільмі «Людина Павук». Не знаю як для вас, а для мене саме цей фільм асоціюється із дитинством шкільних років найбільше.

Людина Павук та Аквамен – два абсолютно різні фільми. Однак на зйомках останнього Уільям Дефо помітив, що Джеймс Ван зміг зробити фільм дуже «особистим», так же, як це зробив Сем Реймі у своєму «Людині Павуці». Уільям пояснив:

«Знаєте, думаю, я міг підписати контракт ще до того, як Джейм Ван ступив на борт, але він чудовий. Я Варто погодитись, що його ентузіазм просто фантастичний! Насправді, його ентузіазм дуже нагадує мені ентузіазм Сема Реймі, у цьому є зв’язок. Коли ми і Реймі створювали «Людину Павука», для мене однією із най вражаючих деталей було те, наскільки картина відчувалась індустріальним фільмом. Він відчувався дуже особистим фільмом. Сем Реймі часто фантазував про події фільмів. Він був настільки захоплений міфологією Людини Павука, що вливав у цього всього себе. Вкладав любов та грайливість. Це саме те, у чому Джеймс Ван дуже на нього схожий.»

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Фільм «Аквамен» багато знімався в Австралії (батьківщина Джеймса Вана). Уільям Дефо – не перший актор, котрий перестрибнув із локомотива MARVEL до тягача DC, однак він хоче працювати і в цій студії на повну. До речі, на цьому його похвали в сторону режисера не завершились.

«Думаю, заслуга того, як сильно вражає Джеймс Ван – у його точності. Коли створюєш такий складних технологічний фільм, важко зробити його ясним, яскравим та повністю зрозумілим глядачеві. Джеймсові це вдається, він точно знає де має стояти яка сцена, та який посил має передавати глядачам. Незважаючи на всі складнощі, він хоче, аби зіграли з ним гру: у фільмі з’являються питання, і на кожне в ньому ж знайдеться відповідь. Джеймс Ван створює для вас захопливу історію.»

Аквамен запливе на екрани кінотеатрів 21 грудня 2018 року. Але вперше зустрітись із Нудісом Вулко у виконанні Уільяма Дефо ви зможете вже в листопаді цього року, адже він з’явиться у фільмі Ліга Справедливості, одному із найочікуваніших фільмів року.

Схожі записи