Останній трейлер Ліги Справедливості

justice_league_olivec

Від студії Warner Brothers пройшла чутка, що наступний трейлер Ліги Справедливості буде останнім перед прем’єрою фільму. За тою ж чуткою, його покажуть на прем’єрі фільму «Той що біжить по лезу», від тієї ж студії. Тобто чекати залишилось недовго. Втім, це лише чутка, однак дуже правдоподібна, оскільки це звичайна практика, показувати важливі трейлери на перм’єрах значущих фільмів.

Поки невідомо, покажуть нам нові кадри із фільму (включно із тими, які дознімав Джос Уідон), чи нам просто в новому порядку перемішають старі кадри, а тобто все, що ми вже бачили. Враховуючи, що це буде останній офіційний трейлер (згідно чуток), хотілося б чогось епічного.

Найочікуваніші фільми осені 2017.

До речі, останній трейлер, не означає останнє промо-відео фільму Ліга Справедливості. Адже студія постійно публікує разом із трейлерами різноманітні промо із відеорядом того чи іншого персонажа разом із коментарями акторів. Якщо вам цікаво, можемо опублікувати кілька таких прикладів. А ще нас чекают ТВ-споти (котрі в нас так ніхто не називає, однак фактів це не змінює).

Схожі записи