Нова ера жахів: Стівен Кінґ розширює свій моторошний всесвіт!

стівен кінг нові книги

Вам сумно і самотньо у готичному жанрі літератури? Помалювали коників на поличках зі своїми улюбленими прочитаними книжечками й все одно не знаєте, що почитати? Кінґ, чий безсумнівний талант протягом десятиліть лякав і захоплював читачів, не перестає дивувати (темний Всесвіте, бережи діда). Спеціально для вас цікава та нова добірка книг від короля жахів — Стівена Кінґа! Мінорні гусятка, чи готові ви до бридкого бенкету, де головними стравами будуть темні куточки людської психіки та жахливі реалії, які ховаються за звичайною буденністю? Ні? Ай! Нумо гортати зі мною наступну добірку книг!

Казка (Fairy Tale) (2022)

“Казка” — це історія, яка допоможе розрадити дійсно буремні часи. Ця історія кардинально відрізняється від всієї стрьомної творчості Кінґа. Здається, Стівену Кінґу знову вдалося посварити своїх шанувальників: у соцмережах вирують запеклі суперечки щодо “Казки”. Попри всі недоліки, особисто мені історія сподобалася, тому що книгу можна умовно поділити на дві окремі історії, які об’єднує одна головна ідея — добро завжди перемагає зло (так, у Кінґа є і таке).

У центрі роману — 17-річний Чарлі Рід, який отримує ключі до таємничого світу потойбіччя і стає учасником епічної битви добра зі злом.”Казка” — це (тавтологія) казка для дорослих, яка точно зачаровує. Будьте обережні, бо ви зможете розтанути від такої кількості філософії короля жахів. Це щось дійсно нове і не схоже на попередні доробки письменника, тому ви точно будете здивовані!

Голлі (Holly) (2024)

Обкладинка “Голлі” Стівена Кінґа (2024)

Голлі — улюблена персонажка, як шанувальників, так і самого Стівена Кінґа. Читачі знову зустрінуться з неповторною Голлі Гібні, героїнею, яка точно зачарує вас своїм розумом та винахідливістю. Цього разу вона береться за розслідування жахливої ​​серії зникнень у провінційному містечку, де таємниця приховує жахливу правду. Будьте обережні, адже прочитавши цю історію, ви ризикуєте змінити своє ставлення до пенсіонерів… і, можливо, почати їх трохи боятися.

Вам треба знак? Тоді ловіть крилату цитату Білла Ходжеса:

Іноді всесвіт кидає тобі мотузку

Читайте також більше про анонс книги “Голлі” від дідуся Стівена Кінґа Для Всіх горорнутих!

Тобі подобається темніше? (You Like It Darker) (2024)

Тобі подобається темніше? Добре, мені теж”, — пише Стівен Кінг у післямові до нової збірки з 12 оповідань.

Ось уже півстоліття Стівен Кінґ підкорює читачів майстерністю оповіді. Ці нові історії про долю, смертність, удачу та химерні повороти реальності, де можливо все, не поступаються його романам ні багатством тем, ні захопливістю сюжету. Вони глибокі за змістом і дарують читачам незабутні враження. Як сам Кінг зізнається, він пише, щоб “відчути захват від того, що виходиш за межі буденності”. І в збірці “Вам подобається темрява?” читачі знову зможуть відчути цей захват, поринаючи у вир темно-смачних оповідань.

Читайте більше в статті про нову збірку Стівена Кінґа, яка вийде у 2024 році!

Що міститиме майбутня збірка:

 • «Два талановиті бастіди»
 • “П’ятий крок”
 • “Дивак Віллі”
 • «Поганий сон Денні Кафліна»
 • “Фінн”
 • “На Slide Inn Road”
 • «Червоний екран»
 • «Експерт з турбулентності»
 • “Лорі”
 • “Гримучі змії”
 • “Мрійники”
 • “Людина-відповідач”

Схожі записи