Стівен Кінґ анонсував світові про нову збірку жахів, яка вийде у 2024 році!

нова збірка стівена кінга

Жахаюче! У подкасті “Talking Scared Podcast”, Стівен Кінґ повідомив, що його нова величенька збірка (понад 600 сторінок) з назвою “You like it darker”(вибачте, але я тепер постійно згадую книжку Ілларіона Павлюка і сміюся; обіцяю, вставлю сюди мем) планується до виходу в травні-червні 2024 року!

«Це переважно нові історії, більшість із них доволі довгі. Одна з них називається «Мрійники». Одного разу увечері я лежав у ліжку (я розповідаю собі історії перед сном, так я засинаю). Я уявив образ людини, яка приймала якийсь наркотик. Вона відкриває очі, і вони стають чорними, і з них починають вилазити мацаки. Це мене злякало. Я не міг думати про це далі й залишив ідею в стороні.
Наступного дня я згадав оповідання Лавкрафта «За стіною сну». Мені було цікаво, що станеться, якщо людина не зможе перебратися через стіну сну, але пролізе під нею? Якби було щось за цією стіною, щось за межами наших мрій? Реальність, яка є величезною, апокаліптичною. Темна велич, що має свідомість.
У мене почала народжуватися  історія. Але я не міг про це думати вночі, тому що вона налякала мене до всирачки»

(с) Стівен Кінґ

Детальніше про майбутню збірку Стівена Кінґа

Обкладинка нової збірки Стівена Кінґа
“Знайдіть 5 відмінностей”. Невідомий фанат творчості українського письменника Ілларіона Павлюка додав до оригінальної обкладинки майбутньої збірки Кінґа “родзинку”.

“Ви любите темряву? Що ж, я теж”,  — пише Стівен Кінґ в епілозі до нової піднесеної збірки, яка складається з 12 оповідань, які заглиблюються у темний бік життя, як у метафоричному, так і в буквальному сенсі.

Стівен Кінґ продовжує володіти жанром горору протягом понад століття, і його розповіді про долю, смерть, випадковість і грані реальності, де немає меж для надзвичайних подій, так само багаті, як і його романи (Більше про домашню бібліотеку Кінґа читайте тут). Його теми можуть бути складними, але вони завжди призводять до приємності стрьомного чтива. Король жахів  вміло передає почуття “звільнення від рутини”, і в “You like it darker” читачі знову і знову знаходитимуть це відчуття ейфорії.

У майбутній збірці буде представлено кілька раніше неопублікованих оповідань: 

  • “Два талановиті виродки”
  • “Гримучі змії”
  • “Мрійники”
  • “Людина-відповідач”
  • “Страшний сон Денні Кофліна”

Ба більше, синопсис матиме продовження “Куджо”! Тож з нетерпінням чекаємо від дідуся Стівена нових доробків!

Схожі записи