Що читає Стівен Кінґ? Король жахів поділився своїми улюбленими книгами

Бібліотека стівена кінга

Стівен Кінґ, один із найуспішніших письменників у світі, є також відомим книголюбом. Його колишній будинок у штаті Мен, який зараз є Благодійним Фондом Стівена і Табіти Кінґ, зберігає його особисту бібліотеку, яка налічує понад 17 тисяч книжок, і більшість з них вже прочитані.

“Будинок стоїть тут з 1845 року, а ми тут з 1976 року, — каже Стівен Кінґ і додає: — “Але насправді ми тут більше не живемо, і це свого роду капсула часу. Важливо знати про цю кімнату те, що колись тут збиралися діти, коли вони були підлітками, і всі їхні друзі. Вони грали тут у відеоігри”.

Кінґ провів екскурсію своєю бібліотекою для The Washington Post. Він розповів, що книги на його полицях є його “скарбами” і що вони “вплинули на нього як на читача і письменника в майбутньому”.

В одній довгій кімнаті книги щільно розставлені вздовж стін — художні з одного боку, за авторами по алфавіту, біля іншої стіни — нонфікшн, за темами.

Кінг зі своєю збіркою “Казки зі склепу”. “Вони зачаровували мене в дитинстві”, – сказав він.

Бібліотека Кінґа розділена на два розділи: художня література та документальна література. Художня література розміщена за алфавітом по авторах, а документальна література — за темами.

Стівен Кінґ колекціонує листи Г.П. Лавкрафта, видані “Аркхем Хаусом”. “Парк Юрського періоду свого часу”, за словами Кінґа.

Серед найулюбленіших авторів Кінга — Ширлі Джексон, Говард Лавкрафт, Гарпер Лі, Джордж Орвелл, Рей Бредбері.

бібліотека Кінга
Домашня бібліотека Стівена Кінґа

Кінг також колекціонує книги з певними темами, такими як історія, наукова фантастика, фентезі, містика, жахи та інші.

Схожі записи